Cesta ke slávě v přímém přenosu

Robin Hood - Cesta ke slávě - TK Finalisti 1 Foto: Robin Hood - Cesta ke slávě - TK Finalisti 1Foto: All

Společný projekt Televize Prima a Divadla Kalich Robin Hood – Cesta ke slávě vstupuje do své, pro diváky jistě nejatraktivnější, další části. Finalisté jsou vybraní – máme 7 kandidátů na Robina a 7 kandidátek na Marianu. Kdo vyhraje, o tom rozhodnou svými hlasy televizní diváci.

 

Robin Hood - Cesta ke slávě je na Facebooku.
Diskuze Facebook

Po tři týdny měli diváci možnost sledovat, jaká byla cesta castingy, než tvůrci vybrali 14 finalistů. Již v castingových kolech bylo jasné, že souboj bude tvrdý a nechyběly ani emoce. Castingy jsou uzavřené a začíná skutečný souboj – souboj talentů, schopností, tvrdé práce a v neposlední řadě i štěstí. Tvůrci Gabriela Osvaldová, Ondřej Soukup, Ján Ďurovčík a Michal Kocourek jsou přesvědčení, že vybrali opravdu ty, kteří mají na to zahrát si hlavní role v novém muzikálu Robin Hood. „K výběru jsme přistupovali velmi pečlivě, protože opravdu hledáme někoho, s kým budeme dál pracovat. Nyní je to již hodně na televizních divácích, koho budou posouvat dál,“ říká Michal Kocourek, ředitel a producent Divadla Kalich, které nový muzikál uvede již v září tohoto roku.

 

„Věříme, že našim divákům přinášíme atraktivní podívanou, skutečný souboj talentů. Můžeme slíbit, že v přenosech nebude nouze o emoce a také díky tvůrcům o vtipné,  trefné a hlavně kvalifikované připomínky,“ přibližuje další dění Marek Singer, generální ředitel Televize Prima.

 

První živý přenos začíná již v neděli 28. 3. od 20.00 hodin. Jako první se představí sedmička Robinů. Do dalších bojů jich však postoupí pouze šest. Pro jednoho z nich cesta ke slávě skončí. Sedm Marian toto úvodní kolo čeká hned další týden. V prvním přenosu tak budou svým kolegům fandit přímo z hlediště.

reklama