Nečekaně vyrovnaný souboj – postupují všichni

Robin Hood - 6. primy prenos 1 Foto: Robin Hood - 6. primy prenos 1Foto: Prima

Finalisté na hlavní roli Robina a Mariany v připravovaném muzikálu Robin Hood předvedli tuto neděli skupinový zpěv. Hned na začátku dalšího živého přenosu talentové show Robin Hood – Cesta ke slávě se představili jako Parta správná - stejnojmennou písní z muzikálu Pomáda.Finalisté na hlavní roli Robina a Mariany v připravovaném muzikálu Robin Hood předvedli tuto neděli skupinový zpěv. Hned na začátku dalšího živého přenosu talentové show Robin Hood – Cesta ke slávě se představili jako Parta správná - stejnojmennou písní z muzikálu Pomáda. Následná dvě vystoupení kvarteta „Robinů“ a dvě písně čtveřice „Marian“ skončila nečekaně. Do dalšího kola postoupilo všech osm finalistů, o čemž rozhodl za tvůrce muzikálu producent Michal Kocourek.

Na obrazovkách Televize Prima pokračovalo další kolo cesty za slávou zbývajících osmi finalistů usilujících o role Robina a Mariany. Tentokrát holky a kluci spojili síly a předvedli se ve skupinovém zpěvu. „Robinové“ ovládli pódium nejdříve písní Tragedy ze známé Horečky sobotní noci a následně hitem z filmového Robina Hooda - Everything I Do I Do It For You. „Mariany“ se ve svém prvním výstupu s písní Omigod You Guys ukázaly coby „pravé blondýnky“ ze stejnojmenného muzikálu. Večer ukončily krásnou baladou Eltona Johna Can You Feel The Love Tonight z Lvího krále.

Do finálového rozstřelu se dostaly „Mariany“ Radka Pavlovčinová a Eliška Ochmanová
a „Robinové“ Laco Hudec a Viktor Polášek. Nakonec se však nejen oni dočkali nečekaného překvapení. Čtveřice tvůrců vedená producentem Michalem Kocourkem rozhodla, že v tomto kole nevyřadí z boje o hlavní role nikoho. „Dnes po tom, co všichni předvedli skvělé
a vyrovnané výkony, by se nám vyřazovalo těžko. Chceme je všechny vidět v dalším kole, ve kterém nás čeká kromě zpěvu velká taneční choreografie,“
uvedl Michal Kocourek.

Všichni „Robinové“ ve složení Jan Kříž, Viktor Polášek, David Weingärtner a Laco Hudec
i čtveřice „Marian“ – Radka Pavlovčinová, Martina Bártová, Eliška Ochmanová a Michaela Doubravová tak už příští neděli ukážou, jak si s velkými tanečními čísly umí poradit.


Dívejte se už v neděli 9. května ve 20.00 na Primě!

reklama