Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky aneb nálož romantiky ve čtvrtek na Primě

Čtvrteční večery na Primě patří romantickým příběhům z pera Rosamunde Pilcher a ani tento čtvrtek nebude výjimkou. Snímek Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky si užijte ud od 20.15 na Primě!

Betty je výborná cukrářka vlastnící oblíbenou cukrárnu. Je šťastná, ráda peče, všechno ochutnává, ale přála by si zhubnout a potkat muže svých snů. Její nejlepší kamarád Simon je skvělým kuchařem, takže se vzájemně podporují a ochutnávají si vlastní recepty. Simon má svou vlastní restauraci a uchází se o místo nástupce velmi známého šéfkuchaře v Londýně.

Když Betty veze napečené zákusky na výstavu starých aut, tak do ní najede nějaký muž a všechny dorty se zničí. Betty má v horoskopu, že dnes potká toho pravého a okamžitě se do muže zamiluje. Společně jedou na výstavu, kde se muž představí jako známý úspěšný závodník Johnny Lexington. Je to však podvodník, který využívá stejné podoby se závodníkem, aby získával peníze. Betty je do něho zblázněná a dělá vše pro to, aby se mu zalíbila. Drží ananasovou dietu, při které dostane alergii; jde do posilovny, kde spadne a hne si s krkem, obléká si ty nejlepší šaty a předstírá, že miluje běhání.

Jednoho večera se Betty a Simon opijí a pak se spolu vyspí. Betty na to chce ihned zapomenout. Simon začne žárlit, vadí mu, že se tak změnila a stále se motá okolo Johnnyho. Stále se dohadují a žárlí jeden na druhého....

Skončí nakonec ti dva spolu, nebo se definitivně rozejdou? Dívejte se ve čtvrtek ve 20.15 na Primě na romantický snímek Rosamunde Pilcher: Vůně vanilky.

reklama