Rozmarné léto s Michalem Vieweghem

Prima logo fialové Foto: Prima logo fialovéFoto: Prima

Společnost Infilm producenta Rudolfa Biermanna a Švandovo divadlo přicházejí s novinkou – divadelní přehlídkou s názvem Rozmarné léto s Michalem Vieweghem.

Vůbec poprvé bude možné vidět dva z Vieweghových textů – Román pro ženy a Biomanželka - přenesené na divadelní jeviště!

 

Na 20. června je naplánována premiéra první inscenace, Románu pro ženy. Režie se ujal ředitel Švandova divadla Daniel Hrbek. Biomanželka pak má premiéru o několik dní později, 30. června, a režíruje ji umělecký šéf divadla Dodo Gombár. Autorem obou divadelních adaptací je Dodo Gombár.

 

Jak Román pro ženy, tak Biomanželka budou uváděny v blocích s pauzami po celé léto, celkem půjde o cca 60 představení. Předprodej bude spuštěn v pondělí 7. března, kdy bude také zveřejněn program na stránkách Švandova divadla www.svandovodivadlo.cz. Vstupenky bude možné zakoupit na pokladně divadla (Štefánikova 57, Praha 5, tel. 257 318 666), on-line na internetových stránkách www.svandovodivadlo.cz nebo v předprodejní síti Ticketportal, www.ticketportal.cz.

 

Herecké obsazení obou inscenací zveřejníme na tiskové konferenci, na kterou bychom Vás tímto rádi pozvali - bude se konat v pondělí 21. března ve 13 hodin ve Švandově divadle. Účastnit se budou samozřejmě hlavní herečtí představitelé, oba režiséři i Michal Viewegh.

 

Při příležitosti spuštění předprodeje vstupenek jsme připravili speciální soutěž. Ti, kdo mají zájem, mohou zkusit uhádnout, koho odtajníme na tiskové konferenci jako představitele hlavních rolí v obou inscenacích. Kdo nám napíše na adresu info@svandovodivadlo.cz tři herce pro Román pro ženy a tři pro Biomanželku, o kterých si bude myslet, že jsou do hlavních rolí obsazeni, a bude nejblíže pravdě, vyhraje dvě vstupenky na slavnostní premiéru jedné nebo druhé inscenace. Pokud se nám sejde více správných odpovědí, výherce určíme na tiskové konferenci losem. Více informací o soutěži najdete na stránkách Švandova divadla.

 

 

 

V Praze dne 9. 3. 2011

Jana Mrákotová

tisková mluvčí Televize Prima

e-mail: jana.mrakotova@iprima.cz

reklama