Důkaz: Pohlreich je neodolatelný. S Rozpal to, šéfe! u diváku bodoval

Čísla mluví za vše. V neděli 18. 5. v 18:00 odvysílala televize Prima nový pořad s oblíbeným šéfkuchařem Zdeňkem Pohlreichem Rozpal to, šéfe! A start to byl nebývale úspěšný.

Pořad, ve kterém Zdeněk Pohlreich ukazuje široké využití grilu a učí své fanoušky, že vařit venku se dá skutečně za jakéhokoli počasí a v jakoukoli dobu, zaujal celkem 593 000 televizních diváků v cílové skupině Dospělí 15+ při podílu na trhu 20,76 %.Vše o pořadu Rozpal to, šéfe! najdete TADY

Oblíbenost pořadů s tímto svérázným šéfkuchařem dokazuje i fakt, že se jedná o úspěch ve vysílacím čase pro něj netypickém.

Další díl Rozpal to, šéfe! uvidí diváci v neděli 25. 5. od 18.00 hodin na Primě.

„Od 18.00 nasazuje pořad se Zdeňkem Pohlreichem Prima vůbec poprvé. Podíl na trhu prvního dílu Rozpal to, šéfe! byl vyšší, než byl průměrný share pořadů Šéf na grilu, Už dost, šéfe! i Vařte jako šéf. Od roku 2012 je to pořad s nejvyšším sharem v rámci těchto pořadů. O to víc nás tento úspěch těší,“ říká šéf programu Prima Group Roman Mrázek.

 

Recepty z každého dílu najdete na našem webu:

Článek

Už umíte francouzský dresing? Zdeněk Pohlreich vás to naučí. Foto:

Komplet recepty z 1. dílu Rozpal to, šéfe!

Tak a teď vy. Jak Zdeněk Pohlreich slibuje ve svém novém pořadu, níže na našem webu najdete všechny recepty z odvysílaného dílu. K přípravě těchto hodů vám skutečně stačí...

reklama