Sázka o VIP zprávy: Jiří Pomeje bude moderovat v potápěčském!

VIP zprávy - Jiří Pomeje new Foto: VIP zprávy - Jiří Pomeje newFoto: All

V minulém týdnu se generální ředitel FTV Prima Marek Singer vsadil s novým moderátorem VIP zpráv Jiřím Pomeje o výsledky sledovanosti tohoto pořadu.

Magická hranice jednoho milionu diváků v premiérovém vystoupení nového moderátora sice nepadla, přesto byla sledovanost nadprůměrná.


VIP zprávy včera sledovalo 955 tisíc diváků v cílové skupině D15+ s podílem na trhu 22,52%. Průměrná sledovanost nedělních VIP zpráv v tomto roce v cílové skupině D15+ je 831 tis. diváků, share 19,07%.

 

„Z výsledků sledovanosti máme velkou radost. Ukazuje se, že volba Jiřího Pomeje byl krok správným směrem a věříme, že se brzy na onen milion dostane,“ hodnotí první vystoupení Jiřího Pomeje šéfka zpravodajství Jitka Obzinová.

 

Vzhledem k tomu, že sázka byla o milion diváků, bude muset Jiří Pomeje VIP zprávy moderovat v potápěčském vybavení. A to již tuto středu 21. 3. na Prima family.

 

 „Sice to bylo o pouhých 45 tisíc, ale sázky se mají dodržovat, takže jdu rozhodně do toho. A docela se i těším,“ říká o prohrané sázce Jiří Pomeje.

reklama