reklama

Sběratelé kostí VI (12) - Sestry v hříchu

Sběratelé kostí VI (12) - Sestry v hříchu - Obrázek 5  Foto: Sběratelé kostí VI (12) - Sestry v hříchu - Obrázek 5 Foto: All

Zločin se tentokrát odehrál v obrovském kukuřičném poli a Kůstka s Boothem mají problém místo činu vůbec najít. Cam už je na místě po nevydařené schůzce se svým přítelem, doktorem Paulem Lidnerem.

 

Vždycky, když spolu mají někam vyrazit na romantickou večeři, Paula odvolají kvůli naléhavému případu v nemocnici. Oběť v poli už je po smrti nejméně čtyři týdny a podle doktorky Brennanové je to muž po čtyřicítce a v hrudníku má stopy po střelné ráně. Najednou všechny přeruší zahřmění, chystá se velká bouřka, která by mohla zničit důkazy. A Booth si nemůže vzpomenout, kde nechal auto. V laboratoři zkoumá Wendell ostatky a zjistí, že zvířata kosti ohlodala. Brennanová zase vydedukuje, že oběť trávila hodně času vleže na předloktí v pohybu dopředu a dozadu, což znamená, že měla hodně sexu. Identifikace konečně přinese jméno, Ed Samuel. Pronajímal zemědělské vybavení a měl manželku Maryann a jedenáct dětí. Jenže děti se narodily během osmi let, takže nemohly být z jedné matky. Ukáže se, že Ed žil v mnohoženství s Maryann a jejími dvěma sestrami, Beth a Carol. Mohla být motivem vraždy žárlivost? Cam mezitím řeší, jestli dát Paulovi další šanci a najít způsob, jak by spolu mohli být i přes časově náročná zaměstnání.

 

Uvidíte v neděli 27. května ve 21.15 hod. na Prima family!


Anketa

Anketa Která z postav seriálu Sběratelé kostí je vám nejsympatičtější?

reklama