Sedmnáctý díl Hrajeme s Alim: Kdo má nejaktivnější stránku na českém Facebooku?

Hrajeme s Alim běží každou sobotu v 16.45. Foto: Hrajeme s Alim běží každou sobotu v 16.45.Foto: archiv Prima COOL

Skvělí hosté, nové rubriky a děsivý horor na závěr, to je sedmnáctý a prozatím nejnabitější díl Aliho.

Mezi chlapce a jejich kámošku Veroniku nejprve přijde PemiK, nenápadný mladík z Frýdku-Místku, který vybudoval nejaktivnější stránku na českém Facebooku – jeho lehce zvrhlé vtipy mají každý týden více než 4 miliony zobrazení a některé příspěvky až 60 tisíc lajků. To už je fakt síla!

PemiK nejen pokecá o tom, jak svou mega stránku vybudoval, ale zapojí se i do výzvy, na jejímž konci bude litovat, že měl tolik odvahy…

Ve výzvách pak budou pokračovat i chlapci – jeden z nich bude muset vypít sklenici týden odstátého kozího mléka a asi nemusíme dodávat, že šavle bude na krajíčku.

Ale u hecování to zdaleka neskončí. V tomto díle premiérově uvidíte rubriku Cosplay, což znamená, že se u Aliho zastaví opravdový, Georgem Lucasem schválený Clone Trooper. A jelikož je jasné, že vytvořit takový kostým není žádná sranda, poradí vám spolu s odborníkem na cosplay Jakubem Holým, jak si takový kostým vytvořit z věcí, co vám leží doma.

K Alimu pak ještě zavítá mistr světa v BMX Vilibald Vítek, jenž dal jako první double back-flip a vůbec je to dost tuhý chlapík, který měl zlomenou snad každou kůstku v těle. Ale i přesto jede dál!

Na závěr pak přijde opravdová pecka, jeden z nejděsivějších hororů, který jsme kdy viděli, a to nekecáme! Kraťoučký, ale neskutečně hrůzostrašný Hotel Remorse zdatně konkuruje nejhrůznějším dílům všech dob, jako je Outlast nebo „P. T.“. Veronika dokonce odmítne hrát a při úprku od telky se málem přerazí „vejpůl“. Fakt síla!

Hrajeme s Alim je nový, volný formát, který se snaží představit osobnosti internetu a zajímavá témata v autentických situacích. Je mixem moderní, bláznivé zábavy bez zábran, který svůj domov mohl najít jen na televizi Prima COOL. Premiéra sedmnácté epizody bude 30. května v 16.45.

reklama