reklama

10. 9. 2015
kuře na plechovce s pivem Foto:
Žádný stres, šéf vás tentokrát naučí, že nejen krkovička chutná z grilu výtečně. Jeho kuře na plechovce s pivem je nepřekonatelné. A už jste dělali pizzu s lanýžovým olejem, grilované kalamáry nebo krevety se sezamovým olejem a medem?
3. 9. 2015
Šéf na grilu - Kachní prsa na směsi mladých salátů Foto:
Oblíbené kuře není jediným zástupcem drůbeže, která se hodí na gril. Šéf si v neděli v 18:00 přibere ještě králíka a kachnu, kterou nemusíme péct hodiny, jak uvidíme.
12. 8. 2015
Šéf na grilu - Hamburger na víně s rozmarýnovou focacciou Foto:
V další lekci šéfova grilování, kterou vysíláme v neděli v 18.05 na Primě, přijde řada na hamburger, „symbol dnešní nemocné doby“. Ovšem nebude to žádný chudák, „pro kterého si sáhnete do okénka a dostanete pár umletých kopyt v housce“, jak se ošklíbá šéf.
4. 8. 2015
Šéf na grilu - Zdeněk a syrové maso Foto:
Nedělní grilování pokračuje. Zdeněk Pohlreich nyné přijíždí na své motorce, aby v repríze šestidílného speciálního cyklu nejen o grilování naučil diváky vše o správném ohni a dokonalé úpravě masa hovězího, mletého, vepřového, od kosti, kuřecího a rybího. "Nejkrásnější hříchy světa" začíná steaky.
3. 6. 2015
Je to rebel!  Foto:
20. 6. 2012
Šéf na grilu II (6) - Kuřecí maso na gril Foto:
Chcete si konečně udělat jasno v tom, odkud pochází ten který kus masa? A co obnáší práce řezníka? Zdeněk Pohlreich vám osobně předvede a vysvětlí, jak si vybírat konkrétní druhy masa, k čemu se hodí a kde je najdeme. A to u vepřového, hovězího, kuřecího i jehněčího.

reklama