Show Jana Krause mezi Zemí a Marsem. Od křesťanství po meziplanetární nevěru

Zaměřili jsme se rovnou na třetího hosta show. Když Veronice Paláčkové bude štěstí přát, za deset let se vydá na svoji poslední cestu – ze Země na Mars – a už ji nikdy nepotkáme. Poznejte v předstihu ženu, která by teoreticky mohla být matkou prvních Marťanů a šířit DNA Pozemšťanů na rudé planetě.

Show Jana Krause přijali pozvání politik, zvěrolékař a křesťan Pavel Bělobrádek, herec Hynek Čermák a „Marťanka“ Veronika Paláčková.

Upřímně, z paní Paláčkové jsme byli překvapeni. Ne proto, že je rozhodnuta dobrovolně opustit Zemi s vědomím, že už nikdy nebude cesty zpět. Jsou i jedinci, kteří se dokážou smířit se smrtí. Každý jsme jiný, máme jiné sny a cíle. Překvapil nás vzhled možné první osadnice Marsu. Je to mladá pohledná žena, jak se říká u nás na Zemi – přesněji v Česku – krev a mléko. "Mám sice nadváhu, ale pracuji na jejím snížení a vypěstování zdravého životního stylu. To jsem uvedla i v přihlášce. Možná to pro ně byl důkaz, že jsem ochotna na sobě pracovat,“ řekla nám upřímná osmadvacetiletá programátorka z Brna.

I když netoužíte po stěhování na Mars, bojovat s nadváhou můžete také TADY

Co na nápad vycestovat na jinou planetu, manžel cestovatelky? Rodinní příslušníci zůstávají na Zemi!

Bleskový rozhovor s Veronikou, který jsme stihli udělat před natáčením Show Jana Krause, proběhl v oblaku příjemné vůně růžového Versaceho parfému, který zvolila na večer. Poslechněte si ho v úvodu.

Galerie: První Češka "vystřelená" na Mars DNES po boku dalších hostů SJKA po 10 LETECH už na nové "hroudě"

Češi na Marsu

 

Více o plánované první cestě lidí na Mars bez návratu na Zemi i o samotné planetě, si přečtěte v dalším článku z webu Prima ZOOM. Prvním kolonistům není rozhodně co závidět.

Článek

Sebevrazi na Marsu

Tisíc vyvolených sebevrahů. Výběr astronautů na Mars je ve finále

Pokračuje výběr zájemců o výpravu na Mars bez návratu.

A co vy, letěli byste, nebo ne? Hlasujte v anketě dole.

Anketa

Vydali byste se na Mars, kdyby nebylo cesty zpět?

(schneidy, zvuk: jakunda)

 

 

 

 

 

 

reklama