Sisa Sklovská zpívá dvanácti jazyky? Proč? To nám řekla v rozhovoru

Tomáš Zahálka si musel dávat pozor na nohy...  Foto: Tomáš Zahálka si musel dávat pozor na nohy... Foto: FTV Prima

Premiéru dalšího dílu Show Jana Krause jste mohli vidět v pátek 21. března ve 22.15 na Primě. Teď se však podívejte na rozhovory dvou hostů Show Jana Krause. Sisa Sklovská, porotkyně X faktoru, který můžete sledovat každou neděli ve 20.15 na Primě, nám prozradila, proč zpívá dvanácti jazyky.

Pozvání tentokrát přijali: slovenská zpěvačka a nyní i porotkyně X FACTORU Sisa Sklovská, slovenský prezidentský kandidát Andrej Kiska a propagátor sukní pro muže Tomáš Zahálka.

Sisa Sklovská v pořadu mimo jiné zavzpomínala na začátky své pěvecké kariéry. „Přemluvili mě, abych zkusila studovat operní zpěv, tak jsem se přihlásila na přijímací zkoušky na vysokou školu múzických umění. Šla jsem tam rovnou z plesu, kde jsem zpívala až do rána, a zkoušky jsem tehdy udělala…“ vyprávěla Sisa. Dodala, že po škole nastoupila do státní opery a kromě toho vystupovala v muzikálech.

Nyní zpívá ve 12 světových jazycích. Učí se píseň například i v korejštině. Proč? Podívejte se na speciální pozdrav od Sisy Sklovské před natáčením:

Exkluzivní rozhovor nám před natáčením Show Jana Krause dal i finalista prezidentských voleb na Slovensku Andrej Kiska. Jak je spokojený s výsledky prvního kola? Proč by lidé měli volit právě jeho? Co by udělal jako první věc v prezidenstké funkci? A jaké jsou nejpalčivější problémy současného Slovenska?

Podívejte se na video:

A velmi zábavný byl třetí host, propagátor sukní pro muže Tomáš Zahálka. 

A každou neděli od 13.25 na Primě uvidíte reprízy těch nejlepších dílů Show Jana Krause.

 Podívejte se na fotogalerii z natáčení: 

reklama