NAJDĚTE 10 ROZDÍLŮ. Daniel Hůlka v našem rozhovoru den po volbě prezidenta. A dnes v Show Jana Krause

Pozvání přijali: zpěvák Daniel Hůlka, víc než fotbalistka Markéta Haindlová a alibista Petr Macháček Foto: Pozvání přijali: zpěvák Daniel Hůlka, víc než fotbalistka Markéta Haindlová a alibista Petr MacháčekFoto: All

Do dalšího dílu Show Jana Krause přijali pozvání zpěvák Daniel Hůlka, víc než fotbalistka Markéta Haindlová a alibista Petr Macháček. Poslechněte si už nyní náš exkluzivní rozhovor se zpěvákem Danielem Hůlkou a večer sledujte jeho přerod v politika v Show Jana Krause ve 22.20 na Primě.

Najděte deset rozdílů. Daniel Hůlka den po volbě prezidenta a Daniel Hůlka dnes. Mezi oběma okamžiky uběhl pouhý půlrok.

Prvně jsme se potkali na natáčení show Polívka na víně. Bylo jen pár hodin po volbě Miloše Zemana prezidentem. Tenkrát se náš rozhovor se zpěvákem Danielem Hůlkou nesl v duchu určité nadsázky. Jak se ale říká, co je žertem, to je čertem. Uběhlo pár měsíců a Daniel Hůlka kandiduje do poslanecké sněmovny.

ZDE si poslechněte rozhovor s Danielem Hůlkou:

 

No a dnes večer bude v SHOW JANA KRAUSE sedět kandidát do Poslanecké sněmovny. Smutné je, že ani pořádně nezná název strany, za kterou chce kandidovat. 

Když se Jan Kraus Daniela Hůlky zeptal, jak se jeho strana jmenuje, vypadlo z Hůlky: „Strana přátel občanů Zemanovci". Když se z publika ozvaly „reklamace“, nedal správný název strany ani na třetí pokus. Pomohla až nápověda z publika – Strana práv občanů Zemanovci.

Na koho dalšího se dnes večer můžete těšit?

Druhým hostem je předsedkyně fotbalových odborů a zároveň místopředsedkyně odborů hokejistů Markéta Haindlová. Markéta předala Janu Krausovi opožděný dárek k narozeninám. Moderátor vybalil kopačky a přihlášku na fotbal. „Přihlášku si rozmyslím. Hůlka šel do politiky, já bych šel na fotbal. To bychom na tom byli nakonec stejně," prohlásil moderátor. „Když jste před časem kandidovala do Svazu, podporovaly vás tehdy nějaké kluby, které dostaly za jediný víkend několik červených karet," zajímal se například moderátor.

Markéta HaindlováMarkéta Haindlová

 

Třetí host, Petr Macháček, předal moderátorovi dárkový poukaz na tzv. alibi na míru, kterými se v rámci své firmy zabývá. „Alibi na míru znamená stručně – potřebujeme zamaskovat nějakou delikátní věc," uvedl moderátor. „Nejjednodušší je služba Basic – jde o vytvoření alibi, běží to přes internet. Třeba má člověk koníček, který vadí partnerovi, a v danou dobu vždy dostane pozvánku na nějakou akci," popisoval na začátku pan Macháček.

Petr Macháček vystavuje alibi na míruPetr Macháček vystavuje alibi na míru

Koukněte se na fotky z natáčení Show Jana Krause:

reklama