Pusťte si celý díl Ano, šéfe! z berounské Bastily na Prima PLAY

Co na restauraci říká šéf? Nemusí mluvit, stačí, když se podíváte, jak se tváří. Foto: Co na restauraci říká šéf? Nemusí mluvit, stačí, když se podíváte, jak se tváří.Foto: archiv TV Prima

V dalším dílu série toho nejlepšího z pořadu Ano, šéfe! zavítal Zdeněk Pohlreich do Berouna do restaurace Bastila. V kuchyni tam tehdy vládl šéfkuchař, kterému sebevědomí rozhodně nechybí. Naopak – mohl by ho rozdávat. Pusťte si celou epizodu hned v úvodu.

Michal Krulich z berounské Bastily si o sobě myslel, že je kuchařská hvězda. Chlubil se, kolik soutěží už vyhrál... Proč ale do jeho podniku blízko centra na krásném místě u řeky skoro nikdo nechodí? Je opravdu tak skvělý? Na to se podíval sám šéf.

The Best of Ano, šéfe! sledujte na Primě v pondělí ve 21.30 hodin.

Co na to šéf?

 „Občas potkávám lidi, kteří to vidí nějak jinak. Chtějí se strašně moc ukázat a předvést, což by asi nevadilo, pokud to je ku prospěchu věci a není to jen o nich. Za poslední roky se ale očekávání lidí dost změnilo a je třeba reagovat. Tady jsme měli kluka, který byl vězněm svojí vlastní vnitřní myšlenkové Bastily a dalo dost práce s ním pohnout. Snad mu to klapne,“ vzpomíná na natáčení v berounské restauraci obávaný šéf.

Všechny díly pořadu Ano, šéfe! můžete sledovat na Prima PLAY

reklama