SOUTĚŽTE A BAVTE SE: Nadělujeme dárky i inspiraci do kuchyně a domu

Jednoduše, kvalitně a rychle. V každém dílu Teď vaří šéf! vás Zdeněk Pohlreich naučí šestici receptů. Foto: Jednoduše, kvalitně a rychle. V každém dílu Teď vaří šéf! vás Zdeněk Pohlreich naučí šestici receptů.Foto: Hermína/Prima

Na víkend pro vás máme hned několik lákadel, která souvisí s vařením a domácností. Od teď do pondělí večer můžete soutěžit o fajn ceny, které využije úplně každý a nejsou zrovna za babku. No a pak si můžete uvařit něco dobrého na zub.

V sobotu v 18.10 opět přichází Karolína, domácí kuchařka se svojí sbírkou receptů pro každou příležitost. Tentokrát vás naučí salát s kuřetem, jablky a ořechy, pečené kuře se slaninou a mandlemi + pečené brambory se sušenými rajčaty. A co kapra s perníkovou krustou a bramborovo-mrkvovou mačkanicí, dali byste si? Sledujte Karolínu, jak na to!

SOUTĚŽTE

V mezičase doporučujeme využít příležitosti a prolétnout si náš soutěžní kvíz. Víte například, jak se jmenuje nový časopis FTV Prima o vaření? Určitě ano. Zaškrtněte pár správných odpovědí a možná budete mít štěstí právě vy.

Do pondělí večer můžete soutěžit DOLE

Článek

Digitální kamera, pekárna a lux Panasonic Foto:

Natoč, upeč, vyluxuj! Soutěž o super dárky!

Vánoce jsou tu co nevidět a dobrý dárek se bude hodit. Super kameru nebudete chtít dát z ruky, pekárnu ocení gurmáni, kterým žádný, ani ten nejlepší chleba není dost...

 

UVAŘTE SI

A hned v neděli v 18.00 rozpálí sporák neodolatelný šéf Zdeněk Pohlreich v pořadu Teď vaří šéf! Na tento týden si pro nás připravil hody z drůbeže. K této příležitosti oškubal křepelku, perličky, kachnu a vykostil kuře. Mrkněte na upoutávku.

 

BAVTE SE

Ještě pro vás máme jeden bonus. Podívejte se na videu, co se někdy děje v zákulisí natáčení kuchařské show Teď vaří šéf:-) Nikde jinde to neuvidíte.

Akci "pisatelka" znáte?

(schneidy)


reklama