Soutěžte s námi o vstupenky do kina! Komedie Stážisti vám prozradí, jak se stát Googlerem

Stážisti - Obrázek 5 Foto: Stážisti - Obrázek 5Foto: All

Owen Wilson a Vince Vaughn představují hrdiny komedie Stážisti, která nabízí humorný pohled na jejich souboj s novými technologiemi. V kinech od 11.7.

Billy (Vince Vaughn) a Nick (Owen Wilson) jsou prodejci, jejichž kariéru potopil současný přetechnizovaný digitální svět. Půlku života strávili zdokonalováním prodejních fíglů a svou práci povýšili na uměleckou disciplínu. Přesto skončili na dlažbě. Oba jsou produktem své generace, která věřila v americký sen, tj. kdo pilně pracuje a dodržuje pravidla, toho úspěch nemine. Realita je zcela odlišná.

Ve snaze dokázat, že nepatří do starého železa, se jim podaří téměř nemožné: získat prestižní stáž ve firmě Google. Problém nastane, když zjistí, že zde nejsou sami. Mezi dalšími zájemci o pracovní místa v Google je celá tlupa geniálních univerzitních studentů, technicky nadaných géniů. Teď je čeká souboj s elitou národa. V Google tedy začínají od píky jako stážisti (v Googlespeaku nazývaní Noogleři). Obklopeni o polovinu mladšími lidmi, musí najít způsob, jak překonat generační bariéru. Jinak by přišli o příležitost být povýšen z Nooglera na Googlera (tzn. zaměstnance Googlu na plný úvazek). Teď se můžou tito „dinosauři“ z dob minulých předvést a ukázat všem skvělou zásobu vychytaných prodejních triků! Ve firmě, kde tajemství úspěchu není založeno na hledání, ale na vyhledávání. Google je totiž místem, kde sny se stávají realitou…Perličky o Googlu:

  • Společnost založili Larry Page a Sergey Brin ještě jako studenti.
  • Název Google vznikl jako překlep slova „googol“ označující jedničku následovanou stovkou nul, číslo, které mělo symbolizovat schopnost vyhledávače poskytnout obrovské množství informací.
  • V květnu 2011 překročil počet návštěvníků vyhledávače jednu miliardu.
  • V roce 2006 Google přijal pouze 5 000 nových zaměstnanců (Nooglerů) z cca jednoho milionu zájemců.
  • Centrále Googlu se říká „Googleplex“.
  • Zaměstnancům je 24 hodin denně a 7 dní v týdnu k dispozici jídlo v 25 firemních restauracích.
  • Pokud díky jídlu zdarma přiberete (tzv. „Google 15“, přírůstek 15 liber za rok), pak je k dispozici tělocvična.
  • Součástí Googleplexu je dvoupatrová klouzačka, kurt na plážový volejbal, bowling, bazén, lezecká stěna, herny, koloběžky, kola…
  • V newyorské pobočce je za symbolický poplatek k dispozici služba tvarování obočí. 
 

Soutěžte s  námi o vstupenky do Cinestaru (5x 2 ks, po celé ČR) na tento film + 5x síťku, pálku a míčky na stolní tenis.

SOUTĚŽTE V TOMTO FORMULÁŘI


Herní řád zde.

reklama