Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

4 dramatické situace z úterního dílu. Řešili byste je jinak? Hlasujte!

Svatby v Benátkách - José a Olga na dvorku Foto: Svatby v Benátkách - José a Olga na dvorkuFoto: archiv Prima

Úterní Svatby v Benátkách na Primě nám trochu zamíchaly s kartami, byli jste svědkem několika dramatických situací, které vás klidně mohly zvednout ze židle. Připomeňte si ty největší a řekněte nám prostřednictvím hlasování, co si o tom myslíte. A jak byste se zachovali vy?

Úterní Svatby v Benátkách měly několik momentů, u kterých vám, jak se lidově říká, "spadla čelist." A to to vypadalo, že většina vztahových karet už je dávno rozdaná. Nicméně i Svatby v Benátkách a jejich postavy umí perfektně překvapit. Připomeňte si několik situací, které pro vás byly tak trochu šokující nebo vám prostě zvedly mandle.

Nejdříve začneme s drzým doktorem Bromem, který se celou dobu chová jako milovník žen, ale pokud přijde na vlastní obhajobu, je to tvrdý manipulátor. Brom má záviděníhodnou schopnost ze sebe udělat oběť. Vzpomínáte si na jeho brutální dialog s Lenkou, když spolu zůstali sami v ordinaci?

"Ty si mezi mě a Davida vrazila klín. Ty si se vyspala s jeho nejlepším kamarádem."

Zasloužila si Lenka takovou reakci? Nebo by měl arogantní Brom trochu brzdit?

Anketa

Zasloužila si Lenka takové jednání od Viktora?

"Je vážně sex s Bromem tak skvělej, že zapomeneš i na to, jak se jmenuješ?"

"Proti tobě je každej king."

Lenka se dozví po svatbě na louce něco o Davidovi Foto: Lenka se dozví po svatbě na louce něco o DavidoviFoto: archiv Prima

Na to se zeptal David Lenky. Ta mu řekla tvrdou pravdu: "Vždycky jsem měla pocit, že během toho myslíš akorát na cizí zuby."

Anketa

Měla Lenka zalhat v tomto případě Davidovi?

"A nenapadlo tě někdy, jaký by to bylo po těch letech?"

David vypráví vtipy Foto: David vypráví vtipyFoto: archiv Prima

Ptá se Dagmar Davida, který je po hádce s Lenkou hodně naštvaný. "Ne. To jakože bysme to měli dát dohromady, když ty u toho myslíš na písemky a já na zuby?"

"No, vidíš, a já na to myslim čím dál tím častějc."

Anketa

Pokusí se Dagmar Davida svést?

"Chybí mi ta nespoutanost."

"Ty se chceš vrátit do Španělska?"

Venuše je březí Foto: Venuše je březíFoto: archiv Prima

José Olze naznačil, že by se rád vrátil do Španělska. Chybí mu ten pocit, že je zodpovědný pouze sám za sebe, a nespoutanost. Kvůli dětem to však neudělá: "Tak je chci aspoň naučit, že neexistuje ta jediná správná cesta..."

Anketa

Uteče José zpět do Španělska?

 

Hlasujte!

reklama