Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Ani po dětech se mi módní styl nezměnil, říká Alice Bendová

Pro tak krásnou ženu, jako je Alice Bendová, musí být všechna zkrášlovadla a stylingy zbytečné. Ona sama se však přiznává, že nenalíčená se necítí úplně dobře a jako osoba pohybující se v showbyznysu, je pro ni nezbytné sem tam poprosit o radu profesionálního stylistu.

Ačkoliv se několik let živila jako modelka, jak sama říká, celou dobu milovala hlavně vytahané mikiny. Vzhled je pro modelku sice důležitý, ale pro dráhu herečky už je to poněkud jiná kategorie krásy: "Někdo si udržuje lajnu nevzhledu, pak jsou ženy upravené a neupravené. Lehko bych se vžila do role, která nebude líčená a česaná. Asi by mě to i bavilo." Takovou roli si užila v roli Sylvy, sestry Simony Pražákové v seriálu Velmi křehké vztahy. Nenalíčená vyjít na veřejnost je však pro ni trochu adrenalin, i když v soukromí tak chodí běžně. Na pochůzky do města používá jen lehký make-up: "Mám ráda lehký make-up, řasenku a lesk. Úplně nenalíčená se necítím dobře," přiznává.

Spolupráce s Tatianou Kovaříkovou

S návrhářkou, která se proslavila ultra ženskou módou, jež se nebojí ukázat feminní křivky, Tatianou Kovaříkovou, se zná už dlouhá léta. Poznali se během natáčení seriálu Velmi křehké vztahy, kde Alice hrála neskutečnou mrchu Simonu a Tatiana vytvářela seriálové kostýmy. Spolupráce přerostla v přátelství: "Známe se hodně dlouho. Šila mi dokonce i šaty na TýTý, když jsem byla těhotná. Můžu jí věřit. Zná mě, zná mé tělo, ví, co mi sluší." S Tatianou se koneckonců potkala i během natáčení Svateb v Benátkách, kde Kovaříková vybírá kostýmy.

Alice se obléká do přírodních barev Foto:

Jak je vidět na fotkách a ve skutečnosti, je tento fakt o to viditelnější, Alice má po dvou dětech naprosto výstavní postavu. Během natáčení seriálu se procházela v síťovaných punčochách a modrých šatech po kolena. Elegance sama. Není vychrtlá, ale je to perfektně stavěná žena, který hýří sex-appealem. Ukazovat tělo nepotřebuje, nejraději nosí džíny, letní kozačky, tílka a kožené bundy, kterých má doma několik.

Zatímco ostatní maminky vymění po narození svých nejmenších elegantní styling za pohodlnou módu, Alice tvrdí, že její móda se ani po narození syna a dcery příliš nezměnila. Vždycky měla ráda eleganci v kombinaci s pohodlím. Na druhou stranu však miluje situace, kdy se může obléknout jako žena: "Když někam jdu, ráda se obléknu. Šaty, úzké kalhoty. Ale v podpatcích přes den nechodím."

Alici Bendovou uvidíte již tuto neděli ve 20:05 na Primě v novém seriálu Svatby v Benátkách!

Alice Bendová si zahraje podle svých slov pragmatickou ženu Foto:

Článek

Taťána Kovaříková Foto: profimedia.com

Kostýmy pro seriál navrhla jedna z nejlepších českých návrhářek Taťána Kovaříková

Módní návrhářka Taťána Kovaříková je jednou z nejlepších českých návrhářek. Kromě vytváření módy pro své kolekce si však někdy odskočí k trochu jiné práci. Ráda vytváří ...

Článek

Alice Bendová

Je potřeba být v životě mrchou? Na to odpověděla Alice Bendová

Ať chce, nebo nechce, mrchy patří do jejího života. Ona sama tvrdí, že být mrchou nikdy neuměla. Rozhoduje se srdcem a několikrát na to prý doplatila, ale nelituje. Ženy, ...

Článek

Alice Bendová jako Lola Brajčič Foto: archiv Prima

Oblíbená seriálová mrcha Alice Bendová se vrací!

Alici Bendovou můžete znát jako mrchu z oblíbeného seriálu Velmi křehké vztahy. Teď se tato kráska vrací na televizní obrazovky v novém seriálu Svatby v Benátkách. Zařadí ...

reklama