Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co jste viděli v 59. dílu? Krejzovi chtějí střídavou péči

Eliška se setká s Filipem Foto: Eliška se setká s FilipemFoto: archiv Prima

Od autonehody dvojčat to s životem Olgy jde zase pěkně z kopce. Podívejte se na exkluzivní sestřih, který najdete jen u nás na webu. Co uvidíte už ve čtvrtečním dílu?

David Grábner se pomalu, ale jistě seznamuje se svou novou sestrou Arletou. Arleta je hodně od rány a nebojí se vůbec ničeho. David vyslechne její telefonní rozhovor s jejím bratrem. To ovšem není všechno, co se o Arletě ještě dozvíme.

Dr. Jonáš se jde ze zvědavosti a s nadějí, že Grábner zaměstnal nějakou dobře vypadající mladou sestřičku, podívat na novou Davidovu kolegyni. Když se Arleta s Jonášem vidí, padají do mdlob. Jak to vypadá, ti dva mají za sebou pěkně nepříjemnou minulost.

Dr. Jonáše postihne infarkt (a nejen z Arlety)

V ordinaci už na něj čeká Romana, aby si spolu užili pravidelnou chvilku romantiky během obědové pauzy. V tu nejnevhodnější chvíli se však ve dveřích objeví Dagmar. Další žena, která je velice svérázná a čeká na vysvětlení. Jonáš je v úzkých, a tak ho nenapadne nic jiného než sehrát infarkt.

Svatby v Benátkách - Zuzana Slavíková - Obrázek 1 Foto:

Dvojčata rebelují proti Elišce

Eliška se své představy mít dvojčata rozhodně nevzdává. Už se pomalu, ale jistě sestěhovává k mamince Filipa, aby byli u dětí co nejblíže. Filip přemluví Olgu, aby dvojčata přišla na slavnostní večeři, protože slaví

výročí manželství. Daneček s Emičkou se rozhodnou rebelovat a chovají se velice neslušně. Svým chováním vše ještě zhorší. Krejzovi chtějí děti do střídavé péče. Olga je úplně bezradná. Nejraději by odjela z Benátek.

Olga se sbližuje s Josém

Marika s Josém stále příliš nekomunikuje. Andy ji neustále přemlouvá, aby návrat k Ivanovi zvážila. O tom ale Marika nechce ani slyšet. Josému se podaří přemluvit Mariku, aby s ním strávila večer. Místo toho ovšem jede za Olgou, která má za sebou hádku s Filipem.

Svatby v Benátkách uvidíte na Prima love ve 20.15 už ve čtvrtek!

reklama