Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co jste viděli v úterním dílu? Romeo opouští Olgu

Filip opouští Olgu Foto: Filip opouští OlguFoto: archiv Prima

Úterní díl Svateb v Benátkách vám ukáže, kam až může zajít nebezpečná minulost, která se kdykoliv může vrátit. Ta Romeova se právě vynořila a Romeo bude muset vynaložit hodně úsilí, aby se jeho okolí nic nestalo.

Romeovi se celá kauza otcovství dvojčat Olgy v podstatě velice hodila. Může shodit vinu na Olgu, jež mu  dlouho nebyla schopna říct pravdu o pravém otci jejích dvojčat. Romeovi vyhrožuje mafie, s kterou dříve spolupracoval. Chtějí po něm peníze, jinak ublíží někomu z jeho blízkého a milovaného okolí. Olga nic netuší a Romeo se rozhodne odstěhovat a zmizet všem z očí. Jeho matka se zatím snaží celý problém vyřešit. Jako velká podnikatelka má dostatek financí, i tak to však není řešení konečné...

Romeo v podstatě zničí i oslavu narozenin dvojčat, protože na ni vůbec nedorazí. Zatímco jim pravý otec pošle drahé dárky, aby se dětem znovu zalíbil, José je pozve na zmzlinový pohár, kde se k nim až nápadně má pravá babička Eva Krejzová. Romeo nikde, přijde až v noci opilý a s radikálním řešením...

NA CELÝ DÍL ÚTERNÍCH SVATEB V BENÁTKÁCH SE MŮŽETE PODÍVAT NA PRIMA PLAY.

Pan Zelený si vezme Filipa stranou Foto:

Josého čeká nabídka, která se neodmítá. Nebo ano?

Maminka Romea se rozhodla koupit čajovnu, potřebuje do ní však někoho, kdo by se o ni staral. Zrakem spočine na charismatickém Josém, jenž je v čajovně pečený vařený a dokonce tam někdy i maluje. Dá mu tedy nabídku, zda by chtěl vést celou čajovnu on. Jenže José není žádný podnikatel, ale umělec tělem a duší. Přijme tak lukrativní nabídku?

Ivan se vrací k Lole?

Zatímco manželka Ivana, Marika, je stále častěji s Josém a nehodlá se vracet, chronický záletník je pořád bez jakéhokoliv kontaktu s opačným pohlavím. I když sebevědomě prohlašuje, že žádnou ženu nepotřebuje, ve slabé chvilce zajde za Lolou, kterou chce políbit. Jak se zachová Lola?

Lenka potvrdí svoje těhotenství

Lenka po návratu z líbánek přizná konečně pravdu. Řekne Davidovi, že je těhotná, ale neřekne, kdo je otcem. David se může štěstím rozplynout. Je to hrdý táta. Po kouzelných líbánkách je však v ordinaci čeká šok. Vedle jejich pracoviště je pracoviště jiného zubaře, který si dokonce bez dovolení půjčil jejich ordinaci. Jak to zvládnou dva kohouti na jednom smetišti!

 

 

reklama