Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co jste viděli ve čtvrtek? Romeo poznal pohlednou Kamilu

Kamila se potká s Romeem v posilovně Foto: Kamila se potká s Romeem v posilovněFoto: archiv Prima

Máme pro vás exkluzivní sestřih, který vám ukáže pár scén ze čtvrtečního dílu. Olga dostane od poslíčka kytici, ale netuší od koho je. A Roman? Ten se v posilovně seznámí s novou ženou.

Olga je stále naštvaná za to, co se stalo v kuchyni minule. Jak se tak říká, na smetišti se potkali dva kohouti. Filip a Romeo se v úterním dílu porvali před dětmi a dvojčata to špatně nesla. Olga má všeho dost. Slunce nesvítí ani u vždy usměvavého Josého, kterého chce Krejzová vyplatit, aby odjel zpátky do Španělska a dvojčata jako otec nechal na pokoji. Poprvé uvidíte Josého pořádně vytočeného. Korunu tomu nasadí ještě dr. Jonáš, který ve chvíli, kdy vejde José do ordinace, Mariku pleskne po pozadí. A José už se neudrží.

Olze přijde bohatá kytice rovnou do svatebního salonu, ale není podepsaná. Automaticky počítá s tím, že je to Romeova práce. Ten však o ničem neví a ještě navíc začne žárlit. On sám přitom v posilovně potká velice pohlednou ženu, která mu tvrdí, že už se odněkud znají.

Pohlednou Kamilu vezme do Koridy, tam ovšem probíhá oslava, kde jsou všichni včetně Olgy s dětmi. Olga je doprovodem Romea mírně řečeno zaskočená.

Ve Svatbách v Benátkách uvidíte poprvé Kateřinu Brožovou Foto:

Krejčí Zelený se začíná profesionálně sbližovat v salonu se švadlenou Jánskou. Ti dva si dokonce sednou na skleničku do baru Korida. Paní Krejzová začíná žárlit a pořádně na sobě zapracuje, aby jí to slušelo při benefičním večeru, který pořádá Milánek. Karel si však bohužel žádné změny nevšimne. A oheň je na střeše.

Lola se stále trápí tím, že po ní chce Milánek dítě. Ona sama nikdy žádné dítě nechtěla. A David Grábner své utajované otcovství konečně chytne za pačesy a rozhodne se svému Honzovi trochu vyhubovat. Honza se totiž zapomněl zmínit, že místo vysoké školy tráví čas jako pomocná síla v baru Korida.

 

reklama