Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co udělat, když máte na kontě poslední stovku a živíte dva hladové krky?

Ivana Drozda v druhém díle vyhodí ze seriálu, jehož příjem tvoří podstatnou část rodinného rozpočtu. A tak za vydatného dramatu odejde sám. Doma se ho však pokusí srazit realita (v roli manželky Mariky) na kolena. Ivan si svoji "hlavu v oblacích" však ukrást nenechá. Podívejte se na vtipné video.

Ivan je pan herec. Alespoň si to myslí on sám a jeho maminka. Jelikož ho herectví na divadelních prknech neuživí, musí brát role v seriálu jako jakýkoliv jiný český herec. Ale i tam je řevnivost. Scénáristky ho nenápadně "vypsaly" ze scénáře. Ivan by měl skončit pod koly seriálové tramvaje. A to všechno proto, že jeho ambiciózní kolega spal s kretaivní producentkou. Aby toho nebylo málo, že má vyhazov, se dozví ve chvíli líčení od vizážistky, která neví, že Ivan neví. Není se čemu divit, že Ivan ztropil scénu hodnou "drama queen", kterou je třeba opravdu vidět:-)

Hysterickou scénu Ivana můžete vidět tady:

Článek

Svatby v Benátkách – Ivan Drozd, král dramatu v akci

Ivana vyhodili ze seriálu: uvidíte krále dramatu v akci!

Následující scéna ve videu vám ukáže, jak to doopravdy chodí v českém showbyznysu. Kdo nespí s kreativní producentkou, ten nehraje! Nebo alespoň v seriálu, který natáčí ...


Když se hrdý sám na sebe vrací domů, čeká na něj ustaraná Marika, která mu dělá managerku. Ivan ji slavnostně oznámí, co právě udělal. Nicméně se trochu přepočítal. Představte si, že by se Ivan přátelil se zubařem Davidem Grábnerem. To by byla katastrofa!

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách můžete vidět každou neděli ve 20.15 na Primě.

reklama