Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co uvidíte v úterý? Do milostného trojúhelníku se vloží Eva Krejzová

Vypadá to, že mezi Filipem a Olgou je nadobro konec. Olga o Filipovi nechce ani slyšet. O jeiich vztahu se dozví i Eva Krejzová. A ta nenechá vinu na rozbitém manželství jen tak!

Na vesnici mají show

Zatímco se v Benátkách připravuje pomsta, Alois si na vesnici po své slavné eskapádě s venkovským učitelem užívá své. Celá vesnice se baví nad žárlivou scénou, kterou jste mohli vidět v minulém díle. Jenže nikdo z nich také nepochopil, že Alois je stále vytočený do běla, a tak mu pověšené parohy jelena na vratech jeho statku vtipné rozhodně nepřijdou. V záchvatu vzteku tak na nebystrý dotaz Ivana odvětí, že ty parohy má od Mariky.

Ivan sice stále udržuje milostný poměr s Lolou (pořád se scházejí tajně v kanceláři svatebního salonu), ale poťouchlá poznámka Aloise ho nenechá spát. Je mu Marika opravdu nevěrná? Rozhodne se zeptat i vlastní matky.

José je paroháč? Foto:

José se vrací a Krejzová útočí

Manželka Filipa se rozhodne říct celou pravdu vlastní tchyni, které se vždycky obávala. Filip totiž zmizel a nepřišel domů. Když Eva Krejzová uslyší, co udělala Olga Drozdová s manželstvím jejího syna, rozhodne se rázně jednat. Jako smyslu zbavená vtrhne do svatebního salonu a Olgu majzne po hlavě šanonem.

Olze mezitím v nejhorších časech pomáhá Romeo, ale i José. José se vrátil a pomáhá hlídat děti. Hlavně pro malého Dana má José slabost kvůli jeho nadání ke kreslení. Mají toho hodně společného. Filip na Josého nehorázně žárlí, děti s ním totiž nechtějí odjet ani na fotbalový trénink.

Sex nanečisto

S náctiletou Andy to taky pěkně tříská. Andy se do vztahu s vnukem krejčího rozhodla skočit po hlavě. Zdá se, že má o dost víc sexuálních zkušeností než Kája. Pro Káju by to bylo poprvé, a tak se rozhodne pro sex nanečisto. Zavolá si eskort...

Sledujte Svatby v Benátkách každé úterý a čtvrtek ve 20:15 na Primě!

reklama