Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co uvidíte ve čtvrtek? Marika zatápí Ivanovi, ten zas Olze s Romeem

Ivan ukončí svůj vztah s Lolou, aby měl klid. Foto: Ivan ukončí svůj vztah s Lolou, aby měl klid.Foto: aerchiv Prima

Co uvidíte tento čtvrtek ve Svatbách v Benátkách na Primě ve 20.15? Připravili jsme pro vás speciální sestřih se scénami, které vám napovědí víc. Marika se rozhodne pro nepříliš šťastnou taktiku, jak si Ivana pohlídat. Lenka se od Broma dozví krutou pravdu.

Role "stíhačky" Marice nejenže nesluší, ale způsobí Ivanovi nemalé potíže při natáčení. Sama je z toho nešťastná. Jak na  muže, jí poradí Alois. Má pro ni zaručenou taktiku. Jakou?

Olga si s Romeem si po návratu ze Španělska užívá krásný románek a poslední, po čem touží, je hádat se s matkou. Ta jí ale vyčte, že nechala děti s Josém u moře. Zazlívá jí, že je vyměnila za nový vztah. Alois tak tvrdý není, přesto není rád, že "hadi" nejsou doma. Příjemně rozjetý vztah naruší i invaze Ivana. Ten se svoji rodinnou krizi rozhodl řešit tím, že se nastěhuje k Olze. No a odmítněte svého bratra...

Svoji šanci vidí i Lola, která si představuje, že se Ivan odstěhoval kvůli ní. Je neodbytná a Ivan se situaci rozhodne řešit tvrdě. Velmi tvrdě.

Lenka jede za Bromem do Prahy a chce s ním strávit víc času. Dozví se však, že je pouhou milenkou ženatého muže a může se rozhodnout, jestli to bere, nebo nechá být. Co myslíte, že si vybere?

Svatby v Benátkách uvidíte ne Primě ve 20.15 již tento čtvrtek!

Podívejte se na sestřih čtvrtečního dílu:

 

Podívejte se na rekapitulaci 26. dílu:


reklama