Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co uvidíte ve čtvrtek ve Svatbách? José se konečně zeptá

José maluje portrét Libuše Foto: José maluje portrét LibušeFoto: archiv Prima

Poslední díl Svateb v Benátkách byl pro Olgu velice důležitý. Romeo jí vyznal svoje city a nezůstalo jen u nich. Jak bude vypadat ráno poté? Podívejte se na exkluzivní sestřih, který uvidíte pouze u nás na webu.

Přestože se s Romeem stalo to, co se stalo, pro Olgu je nejdůležitější hlavně najít prostor k tomu, aby zde mohla začít podnikat s Romeem sama bez Loly. Romeo ovšem Olze neustále tvrdí, že se zamiloval a ta ho nebere a ani nechce brát vážně.

Lola si trvá na tom, že bude podnikat v Praze. Bývalý manžel Anté jí sice peníze nepůjčil, ale Ivan ano. A Ivanovu manželku Mariku začíná pronásledovat její ženská intuice, sama cítí, že i když se Ivan doma chová naprosto vzorně, něco za tím je. Svěří se Olze, která o jeho milostném poměru s Lolou už dávno ví. Olgu naštve to, že se Ivan rozhodl půjčit peníze Lole a ne vlastní sestře. Dá mu ultimátum – peníze Lole nepůjčí a ukončí jejich milostný poměr, nebo to ona řekne Marice. A je více než jasné, že pokud to Olga udělá, Maričin pohár trpělivosti přeteče...

V ordinaci se objeví Davidův syn

Ve chvíli, kdyby to David nečekal, se v jeho ordinaci zjeví jeho devatenáctiletý syn. Lenka samozřejmě nic netuší a David se to snaží utajit i před ní. Domluví si se synátorem schůzku v hospodě, kde se tak opijí, že mladému ujede autobus do Českých Budějovic, a tak ho David nechá přespat u něj. Ráno se u Lenky a Davida objeví Viktor, dávný kamarád a kolega Davida. Dozví se Lenka, co za devatenáctiletého teenagera má v obýváku?

 

Nudistická svatba

Svatební salon Navždy spolu sice končí, nicméně holky se rozhodnou přijmout ještě jedny klienty ze známosti. Přichází k ním pošťačka Boženka, kamarádka Libuše, která chce oženit syna a zároveň mu rozmluvit jeho bláznivý nápad na svatbu. Její syn je totiž nudista a se svojí nastávající chce mít svatbu ve stejném duchu.

Svatební obřad, který je už na spadnutí, bude ovšem daleko dramatičtější. Těhotnou doktorku totiž přepadnou porodní bolesti už u oltáře. Co je nutné udělat, aby byla svatba platná a mladá žena mohla v klidu porodit?

José maluje portrét Libuše Foto:

José ze začne ptát

U Drozdů na statku se mezitím změnilo naprosto všechno. Alois se zbláznil. Po tom, co ho Libuše málem opustila, se Alois rozhodl podstrojovat jí. Nechal ji od Josého namalova, a dokonce si namalovat i tetování! Taková je láska. José si na statku, kde jsou i děti, začíná všímat jeho podobnosti s Danem a spočítá si jasné počty. Na Olgu uhodí s jednoduchým dotazem.

reklama