Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co uvidíte ve Svatbách? David má utajeného syna a Romeo se zamiloval!

Svatby v Benátkách - Romeo a Olga Foto: Svatby v Benátkách - Romeo a OlgaFoto: archiv Prima

V úterý se bude seriál Svatby v Benátkách doslova otřásat v základech. To by vás opravdu nenapadlo! Zatímco my, diváci, zjistíme, že nepoužitelný David Grábner má utajeného syna, Romeo se zamiloval a má s tím co do činění Olga. Podívejte se na exkluzivní sestřih z úterního dílu!

Každý úterý a čtvrtek na našich webových stránkách najdete exkluzivní sestřih z budoucího dílu. A tentokrát se máte na co těšit, protože to, co se stane v úterý, bude zcela nečekané. Speciální sestřih je pro ty, kteří už se nemůžou dočkat dalšího vyústění všech příběhů.

Nečekaná návštěva po devatenácti letech

Zubař David Grábner bude mít návštěvu, kterou by u něj nikdo nečekal. Davida navštíví učitelka matematiky z místního gymnázia Dagmar Kloudová, protože potřebuje zvýšit alimenty na svého devatenáctiletého syna. Syn je Davidův, zplodil ho společně s učitelkou během svých divokých let na gymnáziu. Lenka ani jeho okolí o jeho utajeném rodičovství nic neví. A David se to tak snaží nechat...

Drama se ovšem neděje jen v zubní ordinaci, ale i na statku u Drozdových. Když Olga dorazí společně s dětmi a Romeem na speciální grilování, zjistí, že je pozván i José, ale i pan učitel (velice známý Libuši). Libuše o jeho pozvání neví, Alois má pro ně totiž velké překvapení, které nezůstane bez následků.

Peníze a nová láska

Svatební salon je stále bez jakékoliv šance na to, že by zůstal na svém původním místě, Romeo pilně shání prostory a Lola se snaží sehnat peníze pro to, aby mohla rozjet nový byznys v Praze. O peníze poprosí svého bývalého manžela Anteho, který se však ukáže jako velice nevychovaný. Další možností je poprosit o finanční injekci bývalou klientku, milionářku, která právě teď bojuje s rakovinou. Ta se ovšem rozhodne, že podnikání ubírá jen život a k ničemu nevede – a Lole nepůjčí. Další možností je Ivan, Lolin milenec, který byl sám před pár měsíci na dlažbě. Tomu se však poslední dobou daří více než skvěle, půjčí Lole?

Svatby v Benátkách - 20. díl - Obrázek 2 Foto:

Největší šok však zažijete u Romea. Ten řekne jedno sladké tajemství právě Olze...

Sledujte Svatby v Benátkách každý den ve 20.15 na Primě!

reklama