Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Čtvrteční Svatby v Benátkách? Lola dostane kopačky

José je zcela pohlcen svým novým koníčkem. Otcovství mu teď momentálně přijde jako ta nejkrásnější věc na světě a své nové role si plnými doušky užívá. Bude to rozmazlovací tatínek? Zatímco Ivan je přichycen při činu svou vlastní dcerou...

José funguje pro dvojčata jako jejich učitel, řidič a vychovatel v jednom. Tenhle sexy cizinec si roli otce představuje tak, že bude duchovně rozvíjet své vlastní děti. A proto jim dovolí veškeré extrémní věci, které by jim maminka nikdy nedovolila. Výsledek? Pomalu ale jistě přebírá z rukou Olgy cenu za nejoblíbenějšího rodiče vůbec. Olga supí, protože José nevědomky podrývá její autoritu. A to má daleko horší starosti než jen její rodičovskou roli. S Lolou zase pomalu rozjíždějí svatební salon.

Ivan se rozejde s Lolou

Takové starosti se budou v budoucí době hodit i Lole, s kterou se Ivan rozešel. Ivan chtěl vycouvat už delší dobu, ale poslední kapkou byly "zapomenuté" voskové pásky na depilaci v jeho autě. Samozřejmě je viděla Marika, která tuší, že za novým autem stojí také nová žena. Ve chvíli, kdy se Ivan snažil s Lolou rozejít, je potkala jeho vlastní dcera. Ivan se to snažil zaonačit, ale nakonec v improvizaci zabodovala Lola. Ta si vymyslela však takovou věc, která už se nedá vzít zpátky...

Olga přijíždí na Špičku Foto:

Náctiletý Kája je právě na pomezí dospělosti a musí řešit se svým dědou krejčím Zeleným vážné problémy – jeho maminka je obětí násilníka, který ji doma psychicky šikanuje. Maminka se po minulém útěku z domu ke svému manželovi nakonec vrátí a chce všechny rodinné vztahy napravit. Opak se stane pravdou. Další vyhrocený spor.

David poznává svoji paní učitelku

Zdá se, že Davidovi se obrací život vzhůru nohama. Zatímco on tuto změnu a novou roli otce přivítal, Lenka ho zoufale sleduje. V zubní ordinace se znovu objeví jeho exmilenka Kloudová, která si jede pro syna. Honza se však odmítá stěhovat, chce zůstat u Davida, protože se v Benátkách zamiloval. A tak David pozve Kloudovou k sobě domů, kde si dají pár skleniček vína. A Lenka? Ta je vzteky bez sebe.

Sledujte Svatby v Benátkách na Primě ve 20.15 každé úterý a čtvrtek!

reklama