Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Dan se zajde zeptat Filipa, proč lhal. Došlo na dojemnou konverzaci

Proč to Filip všechno udělal? Filip se konečně přiznal, že testy otcovství zfalšoval, aby mohl být s Olgou. To nadělalo zmatek nejen v pocitech Olgy a Josého, ale hlavně u dvojčat. Dan se rozhodl všemu přijít na kloub a zazvonit u Filipa.

Svatby v Benátkách odhalily obrovské téma, otcovství Filipa Krejzy bylo zfalšované už od začátku! Ve všem měl prsty zamilovaný Filip, který se akorát zoufale snažil dostat Olgu zpět. Olga se dětem vše snaží vysvětlit, ale nenachází slova. José si hraje před těhotnou Olgou na klidného, ale Filipa by nejraději zabil. Ten se chová jakoby nic.

Zvídavý Daneček ovšem nic nenechá náhodě a rozhodne se zjistit, proč to Filip udělal. O Filipovi jsme mluvili i s jeho představitelem Ondřejem Veselým. Mladý herec se o své seriálové postavě vyjádřil asi takto: "Filip je vtipný, pomáhá lidem, ale jeho největší chybou je, že je to strašný slaboch. Veškerá rozhodnutí dělá na poslední chvíli, v momentě, kdy všechno praskne."

Jak se Ondřejovi Veselému čte scénář? Podívejte se na rozhovor:

Článek

Svatby v Benátkách: Ondřej Veselý  Foto:

Filip mě překvapuje, co všechno je schopný udělat, říká Ondřej Veselý

"Jeho hlavním problémem je, že je to velký slaboch," vysvětluje jeho představitel Ondřej Veselý. Jeho seriálová postava Filipa Krejzy se totiž nedá snadno zaškatulkovat....

 

Kompletní scénu uvidíte ve 20. 15 ve Svatbách v Benátkách!

reklama