Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

David a Brom budou zase v sobě!

Ve čtvrtek si užijete takové menší rvačky. Davidovy nervy aroganci Broma už prostě neunesly! Viktor se objevil v bytě Lenky a Davida. Už tak nepřijemné setkání se ovšem zvrhlo ve rvačku. Až uslyšíte, co pronesl Brom, divit se nebudete...

Zatímco David se pomalu ale jistě srovnává s tím, že možná bude vychovávat cizí dítě, Lenka v zoufalosti volá Viktorovi. Měl by přijet a domluvit se alespoň na praktických věcech. Vikorovi je naprosto jasné, že se minimálně jedné pěsti rozhodně nevyhne. A má pravdu.

Se svoji pověstnou arogancí večer přijde do bytu novomanželů Grábnerových, aby jim oznámil, že dítě s Lenkou přenechává do plné péče Davida. Dokonce ho nechce ani vidět, ale ani na něj platit žádné alimenty. Své dítě a událost s Lenkou chce naprosto vymazat ze své minulosti. Během svého projevu ovšem nezapomene zmínit, že sice nezaručí, že si za patnáct let nevzpomene, že má jedno zapomenuté dítě v Benátkách nad Jizerou, ale: "...zas je to malá cena na to, jak jsem dodal kvalitní materiál, ne?"

Musíte uznat, že v tomhle případě je malá rvačka tak trochu v pořádku:-)

Pamatujete si na nesmrtelnou scénu, kdy Brom neuvěřitelně "setřel" Lenku? Pokud ano (a pokud ne), stojí za to si ji zopakovat:

Článek

a ženatý muž s mnoha milenkami Foto:

Bonus: Brom si nebere servítky a brutálně setře Lenku

"Poslední dobou si se ke mně choval pěkně hnusně," říká Lenka Bromovi ve chvíli, kdy se poprvé po dlouhé době spolu ocitnou sami. Brom má ovšem na všechno odpověď. A ne...

reklama