Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

David, Lenka a miminko. Když prožíváte bolest místo radosti

Svatby v Benátkách - David a Lenka s fotkou miminka Foto: Svatby v Benátkách - David a Lenka s fotkou miminkaFoto: archiv Prima

Martin Kraus v seriálu Svatby v Benátkách rozehrává bolestnou etudu. Jeho seriálový David Grábner prožívá nezáviděníhodnou situaci, která se v životě jen těžko přechází. David trpí u momentů, jež by měly být v životě ty nejšťastnější.

V úterním dílu (č. 44) jste mohli sledovat Davida, který se těžce vyrovnává se svým osudem podvedeného manžela a otce. V hlavě mu visí pouze jedna otázka: má po tom všem, co mu Lenka provedla, zapomenout? A může být vůbec něco takového možné?

O to těžší je to v případě, pokud zjistíte, že vaše žena čeká dítě ne s vámi, ale se svým milencem, který byl kdysi vaším nejlepším kamarádem. Davida Grábnera zkouší život jak jen může. Zatímco prvotní šok se snažil zapít a na chvíli od problémů utéct, teď se bude muset poprat s výzvami, jež mu život nadělil.

Fotografie z ultrazvuku zase rozbolaví duši

Jak moc těžké je koukat na fotografii z ultrazvuku, kterou vám přikládá vaše milovaná žena, když dítě není vaše? Okamžik, na který se člověk ve svém životě nejvíc těší zcela vystihuje pojem "smíšené pocity".

Podívejte se na scénu, kdy José otvírá svůj nový bar místo čajovny. A na Davidovi je na první pohled patrné, že není ve své kůži. Pohled zabodnutý do skla plného lahodného bourbonu, který slibuje zapomnění. Zároveň na druhé straně vašeho vzdáleného života stojí Lenka, která ukazuje fotografii z ultrazvuku.

Podívejte se na video.

Svatby v Benátkách uvidíte na Primě ve 20. 15 každé úterý a čtvrtek ve 20.15!

reklama