Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Eliška přišla o děti. Olga s Filipem se začínají znovu sbližovat

Svatby v Benátkách - Olga s Filipem na schodišti Foto: Svatby v Benátkách - Olga s Filipem na schodištiFoto: archiv Prima

Eliška potratila svoje dvojčátka. Nejvážnější důvod, proč se Olga s Filipem nadobro rozešla, je tedy pryč. Navážou ti dva znovu kontakt? Ve videu uvidíte, že se Olga rozhodla pozvat Filipa na oběd.

Když Olga slyšela, že Eliška potratila, vydala se rovnou k Filipovi domů, aby ho trochu podpořila. To, co viděla v domě ji poněkud překvapilo. Filip byl přiopilý v obležení kamarádů, kteří se mu snažili zlepšit náladu. Nebyl to takový smutek jaký by si Olga představovala.

Filip se naštvané Olze snažil všechno vysvětlit: "Byl jsem celej den a noc u Elišky koukal se, jak trpí. Myslíš si, že je to jednoduchý? Takže když si pozvu kamarády, aby mi pomohli s věcma a oni se mě snaží rozveselit, tak dělám něco špatně, jo? Olgo, všechno špatný už se stalo. Necejtim vůbec nic. Jenom prázdno. Štve mě, jak jsem se k Elišce choval."

Důvodem Elišky potratu byla obrubce placenty, lékaři ovšem manželům slíbili, že se o další dítě budou moci snažit hned po třech měsících.

Svatby v Benátkách uvidíte již dnes na Primě ve 20.15!

reklama