Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Eliška se snaží marně otěhotnět. Takovou zkušenost má i její herecká představitelka

Eliška Krejzová se snaží bezvýsledně otěhotnět už tři roky. Její zoufalost už je na hranici, protože touha mít dítě totálně zaslepuje pohled na jejího manžela, který se podezřele často zapomíná v práci po nocích. I Daniela Verzichová, představitelka Elišky Krejzové, si něčím podobným prošla...

Daniela Werzichová hrála v televizních seriálech hlavně velké mrchy, které se na první pohled zdají jako nevinnost sama. V osobním životě je to však velice sympatická žena, jejímž životem je divadlo a teď  i mateřství. Mateřskou dovolenou pomalu ukončuje a začíná se věnovat divadlu. Už léta ji můžete vidět v Jihočeském divadle.

I když se Eliška Krejzová chová trochu naivně, zarputilosti Elišky Krejzové Daniela rozumí: "Spousta žen řeší podobný problém a podobně se i chovají. Když propasou šanci mít dítě nebo když se jim nedaří je počít, ovládne je nenaplněná touha a ony mohou působit až trochu vyšinutě," vysvětluje.

Jak Daniela přiznává, tak jako Eliška nebojovala nikdy ve svém životě, nicméně ani jí se nevyhnuly komplikace v průběhu početí nejmenšího: "Pravda ale je, že ani já jsem neměla cestu k tomu, abych se stala maminkou, jednoduchou. Nakonec to ale všechno dobře dopadlo," říká. Teď je však veselou maminkou, která se ve Svatbách v Benátkách poprvé od porodu ukázala před kamerou. Herecká práce je podle ní hodně variabilní a nárazová, proto se to i během mateřské dá zvládnout.

Elišku Krejzovou si zahraje Daniela Verzichová Foto:

 

reklama