Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Exkluzivní sestřih z následujícího dílu Svateb v Benátkách!

Lenka s Davidem se berou! Foto: Lenka s Davidem se berou!Foto: archiv Prima

Úterní večer patřil premiéře první epizody druhé řady Svateb v Benátek. A co uvidíte ve čtvrtečních Svatbách? Lenka sice řekla ano Davidovi, nicméně ji pěkně hlodá svědomí. A José se nemůže smířit s tím, že není otec.

Pokud vás úterní premiérový díl Svateb v Benátkách nahnal na gauče, máme pro vás malé překvapení. Vyrobili jsme pro vás exkluzivní sestřih scén ze čtvrtečního dílu, takže pokud se nemůžete dočkat, jste na správném místě.

Co se bude dít ve čtvrtek? Opravdu si ho vezme?

Lenka sice Davidovi dala svou ruku a oblékla se do krásných svatebních šatů, to ovšem neznamená, že se jejich svatba opravdu uskuteční. Jediné "ano", které platí, je totiž to před oltářem. Na rozdíl od všech dam v jejím okolí je jako nevěsta smutná a leckdo si toho všimne. O jejím tajném těhotenství totiž neví ani ženich. Pravý otec (Viktor Brom) se k dítěti viditelně oficiálně hlásit nikdy nebude. Může takhle lhát Davidovi? Postaví celý svůj začátek manželství na lži?

Jak uvidíte v našem speciálním sestřihu ze čtvrtečního dílu, José je vysvloveně zlomený tím, že ztratí děti. Filip se snaží mu říct, že děti bude moci jako vždy navštěvovat. Přijme to?

Ozve se minulost?

Pan režisér Ján Novák nás v rozhovoru o druhé řadě upozornil na to, že jedna z postav nemá čistou minulost. Ukáže se, kdo to je...

Dívejte se na Svatby v Benátkách už ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

Článek

Adéla Gondíková a Bob Klepl Foto:

Jak nafotit promo k 2. řadě Svateb v Benátkách? Hvězdy vám to prozradí

Již dnes uvidíte na Primě ve 20.15 první díl druhé řady Svateb v Benátkách. K tomu neodmyslitelně patří promo focení k nové řadě, kde vám představíme nejen nové postavy...

 

reklama