Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Co se stalo v 55. dílu? Lola je těhotná

Olga neví, co tím vším Eliška myslí Foto: Olga neví, co tím vším Eliška myslíFoto: archiv Prima

Viděli jste úterní 54. díl Svateb v Benátkách? Jste napnutí, jak bude pokračovat vztah Filipa a Elišky? Podívejte se na sestřih ze čtvrtečního dílu, kde uvidíte několik exkluzivních scén. Podívejte se na video.

Eliška po příjemném večeru strávila s Filipem noc. Ráno se ti dva mají setkat se svými rozvodovými právníky a rozhodnou se jejich rozvod odvolat. Během poslední noci se do sebe stihli zamilovat. A plánují svoji budoucnost.

Eliška chce vychovávat Filipovy děti

Eliška se dokonce rozhodne opustit myšlenku, že by odjela zpátky do Afriky. Nadchla ji představa, že by se mohla starat o malá dvojčata. Začne tlačit nejen na Filipa, kterému momentální vztah s dvojčaty vyhovuje, ale i na Olgu, která se z toho hroutí.

Lola je těhotná a obviňuje Milánka

Přemlouvání Milánka, aby s Lolou měli společné dítě, nakonec mělo úspěch. Lola je těhotná, ale dítě nechce. Milánek o jejím těhotenství nic neví, i když si Lola myslí, že jí místo antikoncepčních prášků nastrčil placebo. Olga ji přemlouvá, že mít dítě není nic strašného, ale tvrdá byznysmenka o tom nechce ani slyšet. Je zničená.

Na Špičce se stále řeší pohledná Romana, která se snaží přemluvit starostu Aloise a jeho mladšího kolegu, aby jí prodal pozemky ke stavbám rodinných domků. Většina obyvatel si myslí, že podlehnou, ale Alois má jasno. Romana se potkává i s Ivanem, s kterým flirtuje. Chce svého dosáhnout přes syna Aloise?

Prase Dorotka Foto:

Viktor se vrací zpátky na místo činu

Lenka jede do nemocnice, a tak pohledné praktikantce Hance přenechává péči o ordinaci. Ta se snaží flirtovat s Davidem a dokonce ho pozve na oběd. Během návratu z oběda se David potkává s Viktorem. Viktor chce vidět Lenku. A trpělivost Davida už je dávno pryč...

Svatby v Benátkách uvidíte zase ve čtvrtek ve 20.15 na Primě!

reklama