Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Filip dostal ultimátum od Olgy, ale...

Ultimátum na lásku? Ptala se zničená Olga Loly, která jí to radí už pěkně dlouho. Tentokrát ji konání Filipa zažene tak daleko, že ultimátum je snad jediné řešení pro to, aby se jejich situace už konečně vyřešila. Filip musí před jejími dveřmi stát s kufrem do půlnoci.

Když se Olga po žhavé noci s Filipem chce pochlubit s jejich společnou fotkou ve svatebním Lole, zjistí, že Filip fotku vymazal. Rozzuřeně jede k Filipovi domů. A už je jí jedno, že v domě může být jeho manželka Eliška. Potká se tam s Filipem, kterému dá smrtící ultimátum. Filip je z toho naprosto v šoku, takhle razantní Olgu snad za jejich roční vztah neviděl. Nezbývá mu nic jiného, než se sebrat a od manželky odejít.

Elišce však stále neřekne pravdu a bez vysvětlení si sbalí věci a odchází s kufrem do domu své matky, kde pochopitelně bydlí i Olga. Mezitím uvidíte i příběh Loly a Ivana. Ten je Lolou tak okouzlen, že se rozhodne ji znovu navštívit ve svatebním salonu.

olga je vytočená do běla Foto:

Pak ji pozve na večeři s jasnou představou. Lole během večeře předvede, zač je toho herecký loket, a před plnou restaurací vystřihne úryvek z Cyrana. Když už jsou posledními hosty, Ivan se rozhodne zahrát si na barmana...

Vypadá to, že David se ke svatbě začíná konečně odhodlávat. Během jednoho ze sezení s Olgou ve svatebním salonu, si Lenka přeje několik družiček. Na to však mladý zubař nemá peníze a všechny velkolepé nápady a představy Lenky o princeznovské svatbě smete ze stolu. Nakonec si však uvědomí, že je to pro ni důležité, a rozhodne se jí dát svatební dárek už teď.

Filip se stěhuje a potká maminku Foto:

Exkluzivní sestřih ze čtvrtečního dílu můžete vidět právě teď. Svatby v Benátkách můžete sledovat každé úterý a středu ve 20:15 na Primě.

reklama