Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Filip, nebo Romeo? Kdo pomůže Olze v nouzi?

Co uvidíte na Primě v úterý večer? Další díl Svateb v Benátkách bude v duchu cestování. Olga se vydá zabít Josého a zachránit vlastní děti, které José odvezl na menší výlet k moři. Povede se jí to? A kdo ji v tom pomůže?

Je naprosto jasné, že v tento moment je Olga úplně bez sebe, rozhodne se za Pivodou dojet autem a děti si vyzvednout. José je s dětmi momentálně v Lyonu. Naštestí má kolem sebe tahle maminka přátele, které v nouzi pomohou. Lola všechno zařídí a Romeo se rozhodne řídit, protože Olgy by se po cestě se svým řidičským umem nejspíš zabila.

Do toho se všechno dozví Filip, kterého zvláštní shoda náhod dožene až přímo do Špičky, kde musí vyřešit problém své firmy. Tam potká rodiče Olgy, kteří se zrovna vrátili z Moskvy a "radostnou" novinu se dozvěděli. Filip se okamžitě rozhodne Olze nabídnout pomoc a zároveň se od rodičů dozvídá, že Pivoda je otcem dětí. Jaká je jeho reakce?

Alois se dostane konečně domů a jde rovnou do hospody Foto:

Ivan je pod drobnohledem

Zatímco je Ivan stále pod drobnohledem Mariky, z které se pomalu ale jistě stává stíhačka, Lola se chce ze svého rozchodu dostat co nejdříve. A tak dělá podivně zoufalé pokusy v disciplíně jménem flirt na nevinného Káju. Ten je bohužel opuštěný, protože Andy si začala s mladým dredařem z čajovny.

Svatební salon žije pouze svatbou slavné herečky a ministra kultury. Salon okupuje žárlivá exmanželka, která se rozhodla, že se za každou cenu dozví datum svatby jejího exmanžela. Lola ji bude muset vyhodit. Oba dva budoucí manželé do salonu chodí v přestrojení, a tak je někdy velice obtížné poznat klienta od bezdomovce.

Olga celou cestu do Lyonu prožije s Romeem. Sblíží cesta do Francie tuto dvojici? Změní Olga názor na Romea, kterého považuje za sice dobrého přítele, ale v partnerském životě za nebezpečného floutka?

Podívejte se na exkluzivní sestřih, který vám napoví víc!

reklama