Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Filip sice řekne pravdu manželce, ale José bude o Olgu bojovat

Co uvidíte už příští úterý v dalším díle Svateb v Benátkách? Filip se nevzdává, ale stejně tak neoblomný je José. Ten sice tuší, že Olga s někým je, ale neví s kým. V každém případě se hodlá k Olze dostat co nejblíže. A to se mu povede. Podívejte se na exkluzivní sestřih z budoucího dílu!

Prosté bydlení Lenky a Davida už páru přestává stačit. Poslední kapkou je myš v prádelníku a nezvaný host v bytě, který si žádá zubařského ošetření. Ti dva se rozhodnou přestěhovat a hledají nový byt. Jeden z prvních se nabízí slavný horní byt u paní Krejzové. Její finanční nároky jsou však tak vysoké, že si ho mladý pár nemůže dovolit.

Filip marně nahání Olgu, která se rozhodla s ním naprosto nekomunikovat. Ve svatebním salonu potká Lolu. A ta si ho pěkně vychutná. Chce po něm splatit fakturu jeho budoucí svatby s Olgou. A tím vzrušení ve svatebním salonu rozhodně nekončí. Jako brigádníci se tam potkávájí Kája a Andy. Kája se bude snažit Andy pozvat do kina. Zároveň Petra s Lolou dostanou šibeniční termín svatby. Vojáka z Afghánistánu a jeho nevěstu odvelí už za týden, do té doby musí stihnout svatbu.

Olga je smutná a zmatená u rodičů Foto:

Libuše má tajné rande. A José se rozhodne, že když nepůjde hora k Mohamedovi, půjde José k Olze. Přesněji k jejím rodičům, kam se tak trochu pozve sám. A jeho charisma okouzlí celou rodinu. Okouzlí však Olgu?

Filip se po vážném rozhovoru s Olgou rozhodne říct Elišce pravdu. A její reakce? To uvidíte již v úterý ve 20:15!

reklama