Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Hanka skóruje (bez trička). David si už nemůže nevšimnout

Svatby v Benátkách - Hanka a David Foto: Svatby v Benátkách - Hanka a DavidFoto: archiv Prima

Svůdná medička Hanka se rozhodla během své praxe opravdu zabodovat. I nepoužitelný zubař David Grábner si konečně všimnul, že jeho praktikantka umí dokonale použít ženské zbraně. Podlehne?

Dvacetiletá studentka stomatologie se pomalu ale jistě dostává do chodu Davidovy zubní ordinace, kde je na praxi. David ji ukazuje všechno, co by se měla jako budoucí zubařka naučit. Hanka je svůdná holka, která si je svých ženských zbraní vědoma. Zároveň se také společnou prací s Davidem Grábnerem o něm dozvídá něco víc.

Ví o jeho patáliích s Viktorem Bromem, jenž chce najednou vychovávat dítě, kterého se vzdal. Hanka mu během společného rozhovoru složí poklonu, zároveň však dočista zapomene, že se převléká. A tak David Grábner uvidí její přednosti v plné kráse. I když se v této situaci zachová jako profesionál, probudí se v něm i kousek typického muže, který si prostě nemůže nevšimnout!

Podívejte se na povedenou scénu.

Článek

Svatby v Benátkách – Hanka flirtuje s Davidem Foto:

Lenka vyklidila pole. Hanka začíná flirtovat s Davidem

Lenka odjela na vyšetření do nemocnice a zanechala rozvernou a svůdnou praktikantku Hanku se svým manželem Davidem samotné v ordinaci. Hanka samozřejmě hned využila situace.


reklama