Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Hlasujte, kdo by byl nejlepší otec pro dvojčata Olgy

Svatby v Benátkách - José, Filip, Romeo Foto: Svatby v Benátkách - José, Filip, RomeoFoto: archiv Prima

Testy otcovství mluví jasně. Filip je oficiálně otcem malé Emičky a Dana. Malí hadi se však zamilovali na první pohled do rozevlátého Josého, který s dětmi nikdy zkušenosti neměl. Zatímco s jejich maminkou žil vtipný Romeo, který Olgu miluje. Hlasujte, jaký otec by byl pro dvojčata nejlepší.

Olga Drozdová to s otcovstvím svých vlastních dětí nemá úplně jednoduché. Dvojčatům je jedenáct let. A před jedenácti lety se mladá blondýnka v Benátkách rozešla se svou láskou ze střední. Filip Krejza tehdy na vysoké škole běhal za každou sukní, mlaďoučká Olga to neměla zapotřebí. Měla celý život před sebou.

Filip vs. José vs. Romeo

Těsne po rozchodu s Filipem se objevila na výstavě místního umělce. José byl mladý a neklidný. Ti dva skončili v posteli velikosti letiště. Noc, na kterou nikdy v životě nezapomněli. Olga k tomu měla pořádný důvod - o pár měsíců později se dozvěděla, že je těhotná. Ani pro Josého to nemohla být jen tak nějaká noc, kterých prožil on sám určitě nepočítaně. On se totiž po deseti letech vrátil do Čech a jedno z prvních míst, které navštívil, byl právě salón Olgy Drozdové.

Svatby v Benátkách - Co uvidíte ve 41. díle? Foto: Svatby v Benátkách - Co uvidíte ve 41. díle?Foto: All

Nebo by to měl být hrdina a odborník přes žehlení, Filip Krejza?

Svatby v Benátkách - koláž Filip Foto: Svatby v Benátkách - koláž FilipFoto: archiv

Na jedné straně je tu Filip Krejza, který se snaží stát se tátou dvojčat, na druhé straně je tu přirozený José, který nepotřeboval kupovat dárky, aby si děti koupil. A nezpomeňme na Romea, který se sice do role otce nepasuje, ale žije s maminkou dvojčat.

Hlasujte, kdo by byl nejlepší otcem pro dvojčata Olgy:

Anketa

Kdo by byl lepším otcem pro dvojčata?

 

reklama