Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Hlasujte o vaší nejoblíbenější scéně z posledního dílu Svateb v Benátkách!

Tohle opravdu nečekali! Foto: Tohle opravdu nečekali!Foto: archiv Prima

Podle diváckých reakcí se finální epizoda druhé řady Svateb v Benátkách stala tou nejoblíbenější. Jak by také ne, když se hlavní postava Olga konečně dočkala splnění svého snu. Oficiální ano Olgy a Josého dojalo každého. Nebo to byla jiná scéna? Hlasujte!

Na první pohled se příběh Olgy Drozdové, krásky z Benátek nad Jizerou, která má všechno, jen ne osobní štestí ve formě skvělého partnera, uzavřel. Před Olgou a Josém je ještě celý společný život. Olga si v posledním dílu druhé řady konečně řekla ano s temperamentním umělcem Josém, s kterým ji dal osud dohromady jen na jednu jedinou noc před deseti lety. Ta noc měla fatální následky, ale rozhodně se vyplatila.

Jejich dvojčata byla ten důvod, jenž Olgu a Josého držel pospolu i ve chvíli, kdy Olga o Josém jako partnerovi nechtěla ani slyšet. Jejich svatební den byl tak završením dlouhé cesty odmítání a zdolávání různých problémů (všichni si pamatujeme na Filipa, že?). Svatba Olgy a Josého se zpočátka nesla v duchu šedesátých let, kdy Milánek s Lolou připravili budoucím novomanželům překvapení ve formě zážitku. Sledovat zpěv Milánka (Noid) a do rytmu vrtícího se Davida Grábnera (Martin Kraus) společně s Ivanem (Jiří Dvořák), to byl opravdový zážitek, který nejspíš už nikdy neuvidíte.

Nesmíme zapomenout ani na zpověď Romea, který Olze přiznal, že udělal chybu, když ji nechal jít. A samotný svatební obřad na zámku byl dojemnou tečkou. Co myslíte vy?

1) Dám dělovou ránu?

Překvapení ve stylu 60. let dostalo (nejen) Josého a Olgu do kolen, ale hlavně nás!

David, Lola, Ivan a Marika se opravdu rozjeli! Foto: David, Lola, Ivan a Marika se opravdu rozjeli!Foto: archiv Prima

2) "Tu pravou jsem nechal jít." Romeo zpověď

Tohle opravdu nečekali! Foto: Tohle opravdu nečekali!Foto: archiv Prima

 

3) "Nebojíš se?"

4) Svatební obřad

Svatby v Benátkách - svatební šaty Olgy Foto: Svatby v Benátkách - svatební šaty OlgyFoto: archiv Prima

HLASUJTE:

Anketa

Která scéna z posledního dílu Svateb v Benátkách se vám líbila nejvíce?

Svatebčené už jsou na svatbu Olgy a Josého připraveni Foto:

reklama