Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Ivana vyhodili ze seriálu: uvidíte krále dramatu v akci!

Následující scéna ve videu vám ukáže, jak to doopravdy chodí v českém showbyznysu. Kdo nespí s kreativní producentkou, ten nehraje! Nebo alespoň v seriálu, který natáčí samozvaný umělec Ivan Drozd. Toho jeho vyhazov rozžhaví do běla a předvede scénu hodnou Oscara!

Ivan Drozd hraje v televizním seriálu tramvajáka. Když ho připravují na další scénu, omylem se dozví, že to je jeho poslední. A tak vtrhne s oprávněným vztekem na natáčení, kde seřve naprosto všechny. Důvod jeho vyhazovu je naprosto jasný, jeho kolega chce hlavní roli, a tak spí s kreativní producentkou. To si Ivan Drozd samozřejmě nenechá líbit. Vystřihne neuvěřitelnou scénu, u které se ještě svleče!

Z placu odchází s hrdostí, nicméně doma ho čeká tvrdá realita naprosto vyluxovaného účtu a zlomená manželka Marika. Co teď?

Jak se bude snažit vyřešit svoji problematickou situaci Ivan uvidíte tuto neděli ve 20.15 na Primě!

Článek

Svatby v Benátkách Jiří Dvořák alias Ivan Drozd - Obrázek 3 Foto: archiv FTV Prima

Ztvárnit neúspěšného herce je pro mě lákavé

Jiří Dvořák dostal v novém primáckém seriálu Svatby v Benátkách úlohu Ivana Drozda, herce, kterému se v profesi moc nedaří. Co ho na této roli zaujalo?

Co vás čeká ve druhém díle? Podívejte se na upoutávku a fotogalerii:

Článek

Povede se mu to? Foto: archiv Prima

Filip použije na Olgu romantické zbraně. Zlomí její rozhodnutí?

Zatímco Olga má jasno v tom, že vztah se zadaným Filipem ukončí, Filip se rozhodl, že o Olgu bude bojovat. A to několika romantickými způsoby. Olga však udělá všechno ...

Rekapitulaci prvního dílu můžete vidět tady:

 

reklama