Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Jak nafotit promo k 2. řadě Svateb v Benátkách? Hvězdy vám to prozradí

Koláž Dana Batulková Foto: Koláž Dana BatulkováFoto: All

Již dnes uvidíte na Primě ve 20.15 první díl druhé řady Svateb v Benátkách. K tomu neodmyslitelně patří promo focení k nové řadě, kde vám představíme nejen nové postavy seriálu, ale také důležité příběhy vašich oblíbených postav. Máme od herců a hereček horké tipy, jak se chovat před objektivem!

Druhá řada Svateb v Benátkách se samozřejmě nemůže obejít ani bez luxusních propagačních materiálů, které budete potkávat na ulicích nebo je sledovat je v tisku. Promo focení je pro většinu herců a hereček tak trochu peklem, protože většina z nich trpí i u obyčejného focení. Jeden z důvodů je i tréma, jak nám prozradila Petra Hřebíčková, jež společně s Pavlem Řezníčkem nemohla na fotografování k druhé řadě chybět.

Dvoření a žádost o ruku

Kromě Petry Hřebíčkové a představitele seriálového Josého se focení zúčastnila i Hana Gregorová se svým seriálovým manželem Ladislavem Potměšilem a jejich vnoučaty. Zatímco Pavel Řezníček měl během focení Petru Hřebíčkovou požádat o ruku, seriáloví prarodiče museli chytat míč. Akční role během focení se nevyhla ani seriálovým "hadům " (jak se říká dětem Olgy). Nejdřív museli mávat dědečkovi a babičce, pak chytat míč.

Párové focení si užily i nové postavy seriálu jako je Bob Klepl a Adéla Gondíková. Bob Klepl hraje tři postavy v jedné. Stanislav Jonáš je zubař, dobrovolný hasič a také milovník žen. Adéla Gondíková bude jeho pacientka a možná něco víc. Ve videu uvidíte i Veroniku Gajerovou jako seriálovou Dagmar a novou postavu Kamily, jež ztvární Kateřina Brožová.

Naše seriálové hvězdy nám daly pár tipů na to, jak přežít focení. Podívejte se na to, jak se fotí promo k 2. řadě Svateb v Benátkách:

 

A tady se můžete podívat na výsledek:

Článek

Oblíbená dvojice, Petra Hřebíčková a Pavel Řezníček Foto:

Tváře ze Svateb budete potkávat i na ulici, protože svatbou to teprve začíná!

Již toto úterý ve 20. 15 uvidíte další řadu Svateb v Benátkách. Můžete si být jisti, že v té chvíli začnete svoje oblíbené seriálové hvězdy potkávat i na ulici, uslyšíte...

 

 

reklama