Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Jak přežít vlastní svatbu ve zdraví? To vám poradí Alice Bendová

První svatba sice krásce ze Svateb v Benátkách krachla, ale Alice má už nějakou tu dobu o třináct let mladšího partnera a je to velká láska. Takže povídání o hypotetické svatbě, nemusí být od věci. A jak vlastně podle Alice přežít svoji vlastní svatbu?

Z praxe, nebo alespoň z doslechu to víme všichni. Svatby nejsou vždycky jen příjemný okamžik, při kterém stvrzujete svou nekončící lásku. Jsou to také pěkné nervy. Musíte zařizovat tolik věcí, že nevíte kam dřív skočit. Nemluvě o tom, že během těchto šílených příprav se dá na partnera velice snadno zapomenout. Takové nervy si užila i Alice Bendové při své první svatbě s hokejistou Václavem Bendou, s kterým má dvě děti.

Svoji svatbu už bych tolik nehrotila

Alice si během plánování svatby dala za úkol, aby bylo všechno naprosto dokonalé. To se jí sice povedlo, ale byla neuvěřitelně nervózní. "Všichni kolem plakali, jenom já ne, protože jsem byla úplně vystresovaná," vzpomíná Alice. Teď už by prý svou svatbu udělala úplně jinak. Všechno, co je poprvé je zastřené trémou, a pokud by se vdávala podruhé, věří v to, že už by nervozitu setřásla úplně. Důležitá je pro ni totiž jedna jediná věc, a to si svatbu náležitě užít. Navíc by na ní měla i děti, které jsou velice čiperné, takže o zábavu by nebyla nouze. To také můžete vidět i během našeho rozhovoru, kdy malá Aluška s Vašíkem, jak jim Alice s láskou říká, měli potřebu si maminku uzurpovat:-)

Alice Bendová s partnerem Foto: Jiří JanoušekAlice Bendová s partneremFoto: Jiří Janoušek

Alice sice své svatby nelituje, ale rozhodně by ji už řešila úplně jinak. Také si uvědomila, že není nic důležitějšího, než aby si společný moment se svým partnerem užila:

"Já jsem se během své svatby snažila, aby to bylo všechno dokonalé, aby to všechno klaplo, ale ono to pak vlastně není vůbec důležité. Jestli někdo bude pět minut čekat nebo ne, to je přeci úplně jedno. Je pravda, že šaty jsem si nechala ušít podle mých představ, ale teď už bych to udělala všechno jinak. Možná něco úplně lehkého, klidně plavky a přes to nějaký hábit, moc bych to neřešila"

A my ji to věříme. Alice Bendová totiž působí tak příjemně, že jinou než pohodovou svatbu bychom od ní snad ani nečekali.

Článek

Alice Bendová očima fotografa Ondřeje Pýchy - Obrázek 4 Foto: FTV Prima

Ani po dětech se mi módní styl nezměnil, říká Alice Bendová

Pro tak krásnou ženu, jako je Alice Bendová, musí být všechna zkrášlovadla a stylingy zbytečné. Ona sama se však přiznává, že nenalíčená se necítí úplně dobře a jako osoba ...

Článek

Alice Bendová

Je potřeba být v životě mrchou? Na to odpověděla Alice Bendová

Ať chce, nebo nechce, mrchy patří do jejího života. Ona sama tvrdí, že být mrchou nikdy neuměla. Rozhoduje se srdcem a několikrát na to prý doplatila, ale nelituje. Ženy, ...

Článek

Alice Bendová jako Lola Brajčič Foto: archiv Prima

Oblíbená seriálová mrcha Alice Bendová se vrací!

Alici Bendovou můžete znát jako mrchu z oblíbeného seriálu Velmi křehké vztahy. Teď se tato kráska vrací na televizní obrazovky v novém seriálu Svatby v Benátkách. Zařadí ...

Článek

 

reklama