Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Jak se natáčela svatba Davida a Lenky? Byli jsme u toho!

Druhý díl druhé řady Svateb v Benátkách bude plný svatební události Davida a Lenky. Lenka nemá do poslední chvíle úplně jasno, jestli řekne Davidovi ano. Pokud ano, jejich svazek postaví na lži. Vy se teď podívejte do zákulisí natáčení. Co k této scéně řekli herci?

Svatba Davida a Lenky se přetřásala celou první řadu. Ovšem pouze v teoretické rovině plánování. Když se Lenka s Davidem rozešla, protože měla poměr s jeho nejlepším přítelem, David si konečně uvědomil, o co přišel. A začal plánovat svatbu bez ní.

Lenka se momentálně nachází v příšerné situaci. Je těhotná se svým bývalým milencem a svatba s Davidem jí vysloveně spadla do klína přes noc. Nestačila říct naprosto nic.

"Mám dojem, že jsou věci, které se v životě úplně neplánují. Osud Davida, Lenky a jeho kamaráda je dost zapeklitý, ale hezky napsaný. Bohužel se domnívám, že takovéhle věci se v životě normálně stávají," prozrazuje Martin Kraus.

Lenka Zahradnická, která si zahraje tak trochu nešťastnou nevěstu, se podle všeho bála hlavně chvíle, kdy si na sebe oblékne luxusní svatební šaty: "Nejsem žádná princezna a znám se," smála se, ale z šatů měla opravdový respekt. Na kameru nám ukázala, že ještě není 100% dokonalá nevěsta. Překvapení uvidíte ve videu:-)

Podívejte se do fotogalerie:

Lenka s Davidem se berou! Foto:

 

reklama