Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Jak vypadaly přípravy scén 8. a 9. dílu Svateb v Benátkách? Podívejte se do zákulisí

Zkouška scény Foto: Zkouška scényFoto: archiv Prima

Každá scénu, která trvá třeba jen dvacet sekund, připravuje několik lidí třeba i hodinu. Za natáčením takového seriálu stojí hodně práce. Podívejte se do zákulisí, jak se natáčejí Svatby v Benátkách, jak se připravují herci a jak je připravují ostatní...

Osmý a devátý díl byl plný změn. V osmém díle Svateb v Benátkách se ukázaly nové postavy, jako je třeba pošťačka Boženka, kterou hraje Jitka Smutná. Skvělou herečku můžete znát z oblíbeného primáckého seriálu Cesty domů. Boženka je postava, která umí hlavně naslouchat. Její život pro ni není tak důležitý, protože neustále poslouchá starosti a radosti jiných. Je to kamarádka Libuše, která si právě těď dopisuje se svým amantem. Ten jí posílá milostné dopisy domů. Libuše si kvůli němu dokonce koupila i počítač, aby si mohli psát e-maily. Nemusíme dvakrát připomínat, že Alois žárlí neuvěřitelným způsobem!

Další novou postavou, kterou si můžete užívat v osmém a devátém dílu, je José Pivoda. Charismatický muž, malíř a fotograf, kterému zákonitě musí podlehnout úplně každá. Jenže José si usmyslel, že dostane zpět Olgu, s kterou před deseti lety prožil vášnivou noc, na kterou ani jeden z nich nezapomněl. José však vůbec netuší, že jejich noc měla následky. Olga otěhotněla a narodila se jí dvojčata.

Ve svatebním salonu se také objevila nová dvojice Švánoid. Tedy herci Jana Švandová a herecký nováček Václav Noid Bárta. Hrají zamilovanou dvojici nejen s velkým věkovým rozdílem, ale i finančním odstupem. Jana Švandová hraje milionářku v nejlepších letech, která si chce užívat života. A Noid? To je mladý kluk z posilovny, kterého zaujaly nejdříve její nohy. A teď plánují svatbu.

Věci dostávají rychlý spád. Podívejte se na to, jak se seriál natáčí. A jak se připravovaly vaše oblíbené scény:

Příprava scény v čajovně s Josém Foto:

 

reklama