Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Již ve čtvrtek uvidíte Kateřinu Brožovou ve Svatbách v Benátkách!

Kateřina byla prý ráno trochu nervózní Foto: Kateřina byla prý ráno trochu nervózníFoto: archiv Prima

Kateřina Brožová bude hrát Kamilu Sobotovou, matku dospívajícího potomka, která podniká ve farmaceutickém průmyslu. Svůj úplně první obraz točila Kateřina v posilovně. V první scéně se potká rovnou s Romeem.

Na svůj první natáčecí den přijela Kateřina usměvavá, po Vánocích odpočinutá a natěšená. „Když jsem si ráno dávala čaj a myslela na to, že jdu poprvé točit do nového prostředí a do hodně rozjetého projektu, trochu mě kolem žaludku zašimralo, to přiznávám. Ale jakmile jsem přišla na plac, nervozita ze mě hned spadla,“ líčila herečka.

V posilovně se potkala s Filipem Blažkem

Partnerem pro první dialog jí byl Filip Blažek, tedy Romeo, s nímž se v posilovně potkala. „Filipa znám z divadla, ale spolu hrajeme úplně poprvé. Pár dílů Svateb v Benátkách jsem viděla, mám tedy základní povědomí, oč v něm jde. Bohužel kvůli pracovní vytíženosti ho nestíhám sledovat pravidelně. O své postavě vím zatím poměrně málo a teprve se s ní sžívám. Jsem zvědavá, co Kamilu čeká a co jí autoři ve scénáři vymyslí a těším se na to,“ říká Kateřina.

Kateřina Brožová má novou roli Foto:

V posilovně se Kateřina ocitla zcela výjimečně. „Já do posilovny nechodím a vlastně ani nijak necvičím. Postavu si udržuju tím, že jezdím na koni a mám hodně aktivit, ale hlavně mi dává hodně zabrat má práce. Nedávám si ani předsevzetí, že cvičit začnu, i když bych měla, protože mě občas bolí záda. Nedávám si žádná předsevzetí. Řekla jsem si ale, že v tomto roce budu víc dbát na své zdraví a občas odpočívat, případně se věnovat nějaké sportovní aktivitě. Což se mi zatím bohužel nedaří,“ přiznala herečka.

reklama