Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Jsou určité věci, o kterých muži nerozhodují, říká Ondřej Veselý o svatbách

Svatby v Benátkách - Ondřej Veselý v plné polní Foto: Svatby v Benátkách - Ondřej Veselý v plné polníFoto: archiv Prima

Ondřej Veselý je hlavně herec z oblastního divadla, který se televizním divákům napoprvé nepředstavil v úplně dobrém světle. Ve své první seriálové roli si totiž zahrál velmi necharakterní postavu. Teď, v seriálu Svatby v Benátkách, hraje milovníka. A přitom svatby považuje za zcela zbytečné.

Ondřej Veselý hraje ve Svatbách v Benátkách jednu z hlavních rolí. Jeho Filip Krejza je dle Ondřeje hlavně pohodový chlap, který má rád sport, jen se zamiloval do nesprávné ženy, zatímco doma na něj čeká manželka. Fanynky si pomalu jeho urostlé postavy začínají všímat. Aby také ne, má dva metry a pomněnkově modré oči, zároveň sympaticky nepatří mezi seladony-exhibicionisty. "Jsem stydlín," říká o sobě skromně.

Přitom stačilo málo a divačky v čele s Petrou Hřebíčkovou, představitelkou Olgy Drozdové, by neměly o kom snít. Ondřej totiž vysloveně nesnáší konkurzy, protože se stydí a navíc jsou časově náročné. Konkurz k seriálu Vyprávěj trval skoro třičtvrtě roku, Ondřej byl v té době vytížený herec Jihočeského divadla. Zato role Filipa Krejzy mu byla v podstatě nabídnuta rovnou, prostě mu zavolala produkce. "Jediné, co jsem musel absolvovat, byly kamerové zkoušky, rozhodně bych ale netvrdil, že mi role byla přímo psána na tělo," usmívá se.

Filipa Krejzu si zahraje Ondřej Veselý Foto:

Ondřej kromě své seriálové role a stálého angažmá v Divadle pod Palmovkou, které prostřídává s hostováním v Jihočeském divadle, nic moc nestíhá: "Snažím se chodit dvakrát týdně do posilovny, jinak ale naprosto nic jiného nestíhám." Zapomněl však na přítelkyni, kterou má společně s částí své rodiny v Českých Budějovicích. Hraje v seriálu, jehož tématem jsou hlavně svatby, jak on přistupuje ke svatbám? Překvapivě poměrně negativně. Ostatně jako většina mužů.Nemám kladný vztah ke svatbám a k ženění obecně. Myslím si, že to není potřeba, i když jsem vlastně nedávno zjistil, že to asi také nezávisí jen na mě. Jsou totiž některé věci, o kterých my chlapi nerozhodujeme.

Ondřeje Veselého ve Svatbách v Benátkách můžete vidět každou neděli ve 20:15!

Článek

Svatby v Benátkách: Ondřej Veselý  Foto: archiv Prima

Milovník Ondřej Veselý, seznamte se

Od 29. června ho budete vídat pravidelně na televizních obrazovkách v seriálu Svatby v Benátkách. Má skoro dva metry, je urostlý, přesto se na vás bude dívat svým plachým ...

Článek

Svatby v Benátkách - Filip Krejza

Filip Krejza miluje dvě ženy!

Být, či nebýt? Pokud k těmto vážným slovesům pojednávajícím o lidské existenci přidáte ještě "s někým", právě jste se seznámili s jednou z hlavních postav seriálu Svatby v ...

reklama