Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Kde ještě můžete potkat Petru Hřebíčkovou?

Petra Hřebíčková na první klapce 2. řady Foto: Petra Hřebíčková na první klapce 2. řadyFoto: archiv Prima

Petra Hřebíčková je oceněna tou nejvyšší divadelní poctou - českou Thálií. Je to hlavně divadelní herečka, proto její talent a krásu můžete vidět nejen v seriálu Svatby v Benátkách, ale i v divadle. Kam se na na ní můžete přijít podívat? A jak se kloubí tolik představení s natáčením seriálu?

Rozhovor jsme s Petrou Hřebíčkovou dělali sice na začátku září, nicméně z jejího angažmá se nic výrazně nezměnilo. Petřiny divadelní kořeny patří do zlínského divadla, kde si už jako čerstvá absolventka JAMU vyzkoušela ty největší role. Za roli osudné Maryši ji byla udělena cena Thálie. Přestože má Petra Hřebíčková herecké zkušenosti, tak trpí nervozitou. Jak s ní bojuje? To se dozvíte TADY.

V tu dobu se také rozhodla opustit Zlín a přestěhovat se do Prahy. Od té chvíle můžete představitelku seriálové Olgy Drozdové vídat na pražských prknech, která znamenají svět. Jak sama Petra říká, její zásadní scéna je Švandovo divadlo.

Ve Švandově divadle ji můžete vidět v komedii Cry baby Cry. Komedie pojednává o pěti ženách, které hledají návod na to, jak žít šťastný život. Stejně tak působí i v klasickém dramatu Hamlet, které je ovšem pojato tak trochu severským způsobem.

Cry Baby Cry Foto:

Cry Baby Cry, foto: Švandovo divadlo

Pokud patříte mezi diváky a divačky z Moravy, nenechte si ujít ani drama žen, které "bohovaly". Žítkovské bohyně, na které se Petra Hřebíčková dlouze připravovala, můžete vidět ve zlínském divadle (Mětské divadlo Zlín).

Podívejte se na rozhovor, kde vám Petra Hřebíčková nabídne další divadelní alternativy, ale prozradí i to, jak se dá skloubit natáčení seriálu a divadlo:

reklama