Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Kvůli seriálové nevěře jsem osobně protestoval, říká Martin Kraus

Nejde podvést Lenku Zahradnickou, říká Martin Kraus, jehož seriálová postava se spustila se studentkou medicíny. Martin Kraus prý kvůli scéně nevěry velice protestoval. Podívejte se, co nám o této situaci prozradil na kameru.

"David Grábner je hrozně hodný člověk. V podstatě mám dojem, že je to takový Mirek Dušín. Nevěra se mi k němu prostě nehodila, ale na druhou stranu, chemie je chemie, chlapi jsou chlapi a v životě se tohle stává," vysvětluje Martin Kraus, který se se seriálovou nevěrou smířil, i když prý protestoval.

Kdysi asexuální David Grábner, který myslel jen na zuby, v druhé sérii musí řěšit velké životní problémy. Nejprve se musel smířit s tím, že bude vychovávat syna, který není jeho. V druhém případě konečně poznal, že chemie mezi lidmi se jen tak ošálit nedá. Okatá studentka medicíny se do něj zakoukala a on se snažil odolat. Dlouho mu to ovšem nevydrželo. Hned v ten moment však věděl, že udělal chybu svého života a svého aktu hořce lituje.

Podívejte se na rozhovor s Martinem Krausem.

Článek

...vyústí v něco víc:-) Foto:

David a Hanka se políbí. Povede to dál?

Úterní 66. díl Svateb v Benátkách bude hlavně o příběhu Davida Grábnera. Ten před nějakou dobou vzal do své ordinace na praxi svůdnou Hanku, medičku. Jejich vztah ovšem...

reklama