Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Lenka vyhrožuje Davidovi. Myslíš si, že mě máš jistou?

Davidův syn rozpláče Lenku. Foto: Davidův syn rozpláče Lenku.Foto: archiv Prima

Když minulý týden přišel Viktor Brom s prosíkem, že se chce k Lence vrátit, byl to opravdu šok. Lenka také nevěděla, jak má Bromovi na jeho žádost odpovědět. Bude zvažovat, že se k němu vrátí? Teď však řekla celou pravdu Davidovi.

Ještě před pár měsíci byla zamilovaná až po uši do Viktora, který ji v nešťastné situaci nechal. Zůstala těhotná a její bývalý přítel se rozhodl ji překvapit svatbou. Lence pak dlouho trvalo, než se odhodlala říct Davidovi pravdu. Ten to po počátečních krizích přijal a rozhodl se vychovávat dítě svého bývalého nejlepšího kamaráda.

Viktor přislíbil, že se o dítě nebude zajímat, teď však náhle obrátil. Lenku atakuje desítkami SMS a jeho nekonečné volání ukončil ve chvíli, kdy si na ni počkal večer před domem. Viktor chce Lenku zpět a chce vychovávat jejich dítě.

David přijme svůdnou studentku stomatologie Foto: David přijme svůdnou studentku stomatologieFoto: archiv Prima

Lenka žárlí, a tak řekne pravdu

Lenka nic Davidovi neřekne, dokud se v ordinaci neobjeví sexy praktikantka. Lenka je žárlivý typ, a tak je oheň na střeše. Během večeře Davidovi řekne, co se v jejím životě právě teď děje. David má Viktora už plné zuby.

Jak zareaguje dál?

To uvidíte dnes ve svatbách v Benátkách na Primě ve 20. 15!

reklama