Každé úterý a čtvrtek
ve 20:15 na Primě

Libuše dostala k výročí kožich čerta. Existují však daleko horší dárky...

Co na ten kožich řekne? Foto: Co na ten kožich řekne?Foto: archiv Prima

"A myslíte, že se ten čertovský kožich bude Libuši líbit?" ptá se Marika. "Bude, Libuše má smysl pro humor, proto sem si ji také vzal," říká Alois, který možná čertovským kožichem trochu přestřelil. Nicméně spousta lidí ho v "zábavných" darech trumfla, podívejte se.

Libuše s Aloisem slaví rubínovou svatbu. A k takové oslavě lásky trvající rovných čtyřicet let, která zatím nevyústila v zabití, je potřeba pořádný dar! Libuše si prý celých čtyřicet let přeje norkový kožich, ale Alois má jiný a daleko odvážnější nápad. Koupí jí čertovský kožich za čtyři stovky! Těšíte se všichni na reakci Libuše?

A myslíte si, že tak brilantní mužský nápad může nějaký muž trumfnout? My jsme slyšeli, že ano. Podívejte se na to, jak někteří umí být perfektně vynalézaví v darování dárků:

Sušička na ovoce

sušička na ovoce Foto: sušička na ovoceFoto: All

Odposlechnuto v tramvaji: "Manželce jsem koupil sušičku na ovoce."

"Ona ráda suší?"

"Ne, ale já mám rád sušené švestky."

Milé ženy, vítejte v realitě.

Vibrátor

Většina žen by byla ráda za prstýnek s diamantem, ale ty náročnější si teď diamanty mohou strkat...kamkoli. Toto j platinový vibrátor vykládaný 28 diamanty. Cena: 64 500 Kč. Foto: Většina žen by byla ráda za prstýnek s diamantem, ale ty náročnější si teď diamanty mohou strkat...kamkoli. Toto j platinový vibrátor vykládaný 28 diamanty. Cena: 64 500 Kč.Foto: Business Factory

Není nic krásnějšího než během rozbalování dárků rozsvítit děcká očička otázkou: Mami, a co to je?

Deset kilo pracího prášku a mop

Také nesnášíte, když se vám při zametání přichytí na koště prach, vlasy a podobně? Tato vychytávka vás tohoto problému zbaví. Foto: Také nesnášíte, když se vám při zametání přichytí na koště prach, vlasy a podobně? Tato vychytávka vás tohoto problému zbaví.Foto: Business Factory

"Stejně to používáš, ne?"

Běhací pás, když jste neměli v plánu hubnout a zrovna jste se začali cítit krásní a sami sebou.

běhací pás Foto:

Speciální hodinky (ve skutečnosti se jedná o odpočítávač času do vaší smrti)

Odpočítávač vašeho života Foto:

Ano, i takové hodinky se vyrábějí. A ne, neudělají radost. Některé studie se shodují, že u žen tyto hodinky způsobují chuť se zabít, u mužů krizi středního věku a vybrakované konto.

Prstýnek na obrázku

prstýnek na obrázku Foto:

Musíme pokračovat?

Mobilní telefon v zimní rukavici (kdyby udeřila doba ledová)

mobilní telefon v zimní rukavici Foto: mobilní telefon v zimní rukaviciFoto: All

Být vždy připraven!

Jedna z věcí, která se však nejen na Vánoce bude hodit, je nový časopis Prima FRESH plný receptů. Kromě receptů na tradiční i netradiční cukroví v něm najdete také recepty na dezerty, dorty, ale třeba i na husu (pětkrát jinak!)

Článek

Časopis Prima FRESH  Foto:

PŘEKVAPENÍ! Vydáváme časopis Prima FRESH

Kulinární web Prima Fresh spatřil světlo světa před rokem a půl a za tu dobu už si získal své stálé čtenáře. Proto jsme se rozhodli nadělit jim i sobě první letošní...

 

reklama